Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

PUBG Mobile UC Kodu Nasıl Kullanılır - Razer Pin ve Redeem Code

7/17/2019 1:11:38 PM


PUBG Mobile için BursaGB üzerinden satın aldığınız UC kodlarının iki türü bulunmakta. Birincisi Razer Pin ve diğeri ise Redeem Code. Bu kodlar arasında herhangi bir fark bulunmamakta ve ikisi de aynı sayfa üzerinden aktif edilebilir. 


Peki Kodumun Razer Pin mi Yoksa Redeem Code mu Olduğunu Nasıl Anlayacağım?


BursaGB PUBG Mobile UC Satış sayfasında yer alan UC paketlerinin altında satın alınmak istenen kodun Razer Pin mi yoksa Redeem Code mi olduğunu belirtmektedir. Bu kodları nasıl kullanacağınıza dair bilgi ise aşağıda mevcut.PUBG Mobile Razer Pin Nasıl Kullanılır?


PUBG Mobile’ın ödeme yöntemlerinden birisi olan Razer Pin, E-Pin kodu sistemiyle çalışmaktadır. Kullanımı ise ödeme yöntemlerinden E-Pin ile aynı mantıkta. Hemen nasıl kullanılır kısmına geçelim!


https://www.midasbuy.com/ot/buy?appid=1450015065#getInfo Adresine giriniz ve Gelen ekranda PUBG Mobile oyun ID’nizi yazın ve Enter’a basın. Ödeme Yönteminizi seçin (Razer Pin) Satın almış olduğunuz “Seri Numarası “ve “PIN” Kodunuzu sayfadaki ilgili alanlara yazınız ve “Next” e basın.


https://aws-website-cdntrinkpaycom-3alt3.s3.amazonaws.com/bursagb/nasil-kullanilir/PUBG-UC-RAZERPIN.jpg


PUBG Mobile Redeem Code Nasıl Kullanılır?


Razer Pin’e göre maksimum birkaç saniye daha hızlı olarak bilinen Redeem Code yönteminin kullanımı da Razer Pin’e benzer. Detaylı olarak anlatacak olursak:


https://www.midasbuy.com/ot/buy?appid=1450015065#getInfo Adresine giriniz ve Gelen ekranın sağ üst köşesinde ülke seçimi ekranından Türkiye’yi seçiniz. PUBG Mobile oyun ID’nizi yazın ve Enter’a basın. Ödeme Yönteminizi seçin (Redeem Code) Satın almış olduğunuz kodunuzu sayfadaki ilgili alanlara yazınız ve “Next” e basın.


BursaGB üzerinden İndirimli PUBG Mobile UC Satın Al ve uygun fiyat avantajlarından yararlan!