Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

PUBG New State Duyuruldu !

27.02.2021 23:15:46

PUBG Mobile’ın yeni bir sürümü olan PUBG: New State resmen duyuruldu ve oyun severlere tanıtıldı. Oyun hakkında bilgi veren geliştirici ekip, oyunun eşsiz grafiklere sahip olacağını belirtti. Oyunun tanıtım videosunda da oyun tutkunlarına neler vaat ettiğini hep birlikte görmüş olduk.

Günümüz dünyasının en popüler hayatta kalma oyunlarından biri olan PUBG oyununu isterseniz konsol üzerinden isterseniz PC veya mobil telefonlarınız üzerinden oynayabiliyorsunuz. Yeni bir oyun ile ilgili konsol ve PC için henüz bir gelişme yokken mobil oyun severler için yeni sürümün fragmanı yayınlandı ve oyun hakkında açıklamalar geldi.

Yeni oyunun adı ‘’PUBG: New State’’ olacak. Bu oyun daha önce de iddia edildiği üzere 2051 yılında geçecek. Yeni oyunla birlikte yeni nesil silahlar, teknolojik araçlar ve drone gibi eşyalar bizi bekliyor olacak. PUBG: New State oyununda bizimle buluşacak birçok yenilik fragmanda da kolaylıkla seçiliyor.

PUBG Mobile New State Ne Zaman Çıkacak ?

PUBG Mobile oyununun yeni versiyonunu Google Play Store ve İOS üzerinden indirebileceksiniz. Şu an android kullanıcıları ön kayıt yaptırabilirken kısa bir süre içerisinde oyuna App Store üzerinden de ulaşabileceksiniz.

Oyunla ilgili verilen bilgilere bakıldığı zaman yeni oyunda oyun severleri yeni bir harita bekliyor olacak. PUBG New State oyunu gerek mekaniği ile gerekse grafikleriyle oyun tutkunlarına eşsiz bir deneyim yaşatacak gibi gözüküyor. Ek olarak belirtmemiz gerekirse oyunun amacı yine aynı olacak. 100 oyuncu bir haritaya inip hayatta kalma mücadelesi vererek hayatta kalan son kişi olmaya çalışacak. PUBG: New State oyunu ile birlikte bizleri yeni silahlar, ekipmanlar, araçlar ve yeni bir görünüm bekliyor. Bu oyunda PUBG Mobile kadar popüler olacak mı merak edilirken bu sorunun cevabını bizlere zaman gösterecek.