Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Red Dead Redemption 2 Thor Modu Yayınlandı!

12/3/2019 7:07:10 PM

Rockstar’ın diğer platformlardan sonra PC için yayınladığı Red Dead Redemption 2, yepyeni modlarıyla oyuncular için daha fazla eğlenceli ve oynanabilir duruma geliyor. 


Ana karakteri değiştirme modu, zombi modu ve şimdide Marvel’ın efsane karakterlerinden Thor’un modu Red Dead Redemption 2 için yayınlandı. Nexus Mod üzerinden indirilebilir durumda olan bu mod, oyunculara çok seçenek sunmasa da, Thor hayranları için ilgi çekici olabilecek nitelikte. 


RDR 2’de Thor’un Tomahawk çekicini fırlatıp, fırlatılan yere şimşek çakmasını sağlayıp büyük hasarlar verebiliyorsunuz. Efekt yönünden tatmin edici olmasa da, az önce de dediğimiz gibi Thor’un hayranları için oynanabilir olmakla beraber oyunda eğlence arayanların da indirebileceği bir mod.


Red Dead Redemption 2 Thor Modu Yüklemesi


Red Dead Redemption 2 Thor modu Nexus Mod üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir durumda. Modun sadece PC sürümü için geçerli olduğunu ve konsollarda çalışmadığını hatırlatalım.


Henüz RDR 2 sahibi değilseniz, BursaGB’de harika bir kampanya var! Kısa süre için geçerli olan bu indirimden yararlanmak ve tamamen açık dünya içerisinde kovboyların döneminde geçen bir hikayede kıyasıya bir savaş vermek için hemen BursaGB üzerinden Red Dead Redemption 2 satın al !