Haberler
Resident Evil : Umbrella Corps PS4 Demo Çıktı

Resident Evil : Umbrella Corps PS4 Demo Çıktı

Capcom oyuncuları çok fazla bekletmeden PlayStation 4 Demosu yayınlandı .Oyunculardan ve kritiklerden oldukça fazla eleştiri alan Capcom bu durumdan çok rahatsız oldu,
23.07.2016 13:57:05
Resident Evil : Umbrella Corps PS4 Demosu Yayında

 

Capcom ' un başarılı oyunlarından biri olan efsanevi Resident Evil serisi durmadan gelişerek oyuncuların karşısına çıkıyor. Gün geçmiyorki bir an için zombi istilası olabileceği fikrini kafamızdan çıkartabilelim, fakat Capcom buna izin vermiyor ve Resident Evil : Umbrella Corps ' u önümüze sunmaktan çekinmemekte.Resident Evil : Umbrella Corps PC sürümü çıkmasının ardından konsol kullanıcılarıda oyunun ne zaman konsollara geleceğini merak ediyorlardı.

Capcom oyuncuları çok fazla bekletmeden PlayStation 4 Demosu yayınlandı .Oyunculardan ve kritiklerden oldukça fazla eleştiri alan Capcom bu durumdan çok rahatsız oldu, Playstation 4 kullanıcıları için Demo Yayınlandı.Demo sürümünü Playstation Store üzerinden indirerek Çoklu oyuncu haritaları ,  Multi-Mission ve One Life mod' larını oynayabileceksiniz.

BursaGB olarak zombiler ile olan savaşınızda PSN Cardlarını en uygun fiyata sunuyoruz.Unutmadan kafalarına sıkmayı unutmayın yoksa ölmezler.

 

 


 Nasıl Resident Evil : Umbrella Corps  Satın alabilirim?

            Kredi kartınız ile yada banka kartınız ile sitemize ödeme yaparak indirimli Resident Evil : Umbrella Corps ürünlerini satın alabilirsiniz.

 

 Nasıl sipariş verebilirim ?

           www.bursagb.com dijital oyun platformunda aradığınız tüm oyunları, oyun içi item, skin, karekter ve ihtiyacınız olan tüm kuponları daha ucuza sipariş verebilirsiniz.

 

Ürünüm ne zaman teslim edilir ?

           www.bursagb.com Dijital oyun platformundan satın alacağınız tüm ürünler 7/24 teslim edilmektedir. Siparişinizi verdikten sonra ürününüz stok durumuna göre 10 saniye içinde teslim edilir.

 

 Kredi Kartı ile ürün satın alabilir miyim ?

           www.bursagb.com üzerinden Kredi kartınız ile komisyon ödemeden taksitli ve tek çekim olarak kolayca 7/24 ödeme yapabilirsiniz.

 

 Kredi Kartım olmadan nasıl alışveriş yapabilirim ?

           www.bursagb.com üzerinden Kredi kartınız olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. ATM Pointler üzerinden sitemizde yer alan onlarca banka hesabına komisyon ödemeden ödeme yapabilirsiniz.

 

Etiketler: Resident Evil, Umbrella Corps,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »