Haberler
RigorZ Premium Event Başladı!

RigorZ Premium Event Başladı!

Oyuncular tarafından Çok sevilen her yaş gurubundan katılımcıların bulunduğu RigorZ - Free Multiplayer Online Zombie Survival Game Premium Eventi Başlattı!
31.03.2015 00:18:15

RigorZ premium Ayrıcalıkları nelermi?

x2 skil ağacı

Daha Fazla Exp

Daha Fazla Can

Daha fazla Para

Depoya Her Yerden Erişim

Premium Özel Loot Serveri

(Hepsinden daha kıymetli olan daha fazla keyif garantisi) Kazanacak...

RigorZ GC Premium fiyatlarını  Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.

Rigor z oyunu içerisinde bulunan farklı karakterlerden birini seçerek oyuna başlıyorsunuz. Görevleri yerine getirmeniz gereken oyunda Premium seviyede oynayabilmek için Rigor Z gc seviyenizin yüksek olması gerekmektedir. Kesintisiz bir oyun deneyimi için puan yüklemesi yapmalısınız. Bursagb olarak sizlere tüm online oyunlarda olduğu gibi Rigor Z oyununda da hizmet vermekteyiz. Oyun puanı yüklemesi yapmak ve takas işlemleri için Bursagb hizmetinizdedir. Kesintisiz ve güvenli bir şekilde Bursagb hesabınıza kredi kartı, havale ya da mobil ödeme yöntemlerinden biriyle yükleme yaparak RigorZ hesabınıza GC yada Premium aktarımı yapabilirsiniz. Basit ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmanız için tercihiniz BursaGB olmalıdır. Dilediğiniz gün ve saatte oyun puanlarını satın alıp, oyuna yükleyebilirsiniz.

Etiketler: Rigorz, Rigorz gc, rigorz premium, Rigor z gc,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »