Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Riot Games Kış Şenlikleri

21.11.2020 17:50:13

Ünlü oyun geliştiricisi olan Riot Games, yaptığı yeni duyuru ile ‘’Riot Games Kış Şenlikleri’’ ile ilgili oyun severlere bilgi verdi. 6 Kasım ile 30 kasım tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikte bizleri neler bekliyor haydi hep birlikte göz atalım.

Riot Games Türkiye tarafından açıklanan şenlikler içerisinde bulunan etkinlik ve turnuvalarda izlemeye doyamadığınız yayıncıları izleyebilir ve izlerken para kazanabileceğiniz LOL, TFT ve Valorant yayıncı turnuvalarının yanı sıra gösteri maçları da sizleri bekliyor !

Kış Şenlikleri / Cafe Kupası VALORANT & League of Legends

Güzel ülkemizin dört bir yanında bulunan kafelerin belirlediği ve temsilcilerin karşılıklı Valorant ve LOL oynayacağı mücadelenin nefesleri keseceği Cafe Kupası, 14 Kasım ile 29 Kasım tarihleri arasında biz oyun severleri bekliyor.

Kış Şenlikleri / LoL Ödüllü Yayıncı Turnuvası

LOL ödüllü yayıncı turnuvası ile birlikte izlemeye doyamadığımız yayıncıların kendi arasında mücadeleye tanıklık edeceğiz. İzlemesi keyifli ve heyecan dolu olan bu turnuva 16-17 Kasım tarihlerinde LOL severler ile buluşuyor! Turnuvaya katılanlar tam 35 bin TL için mücadele edecek iken birçok sürpriz ve gizemli indirimler de oyun tutkunlarıyla buluşacak !

Format ve Ödüller

Sadece tek bir grup, 4 kaptan ve amansız bir mücadele. Takımlar kendi aralarında epik bir mücadele vererek 35 bin TL için mücadele etmeye hazır! Grupta ilk iki sırayı alan takım finale çıkmaya hak kazanacak ve finalde bizleri birbirinden zevkli 3 karşılaşma bekliyor olacak.

Katılımcılar: Crystal, Elwind, Naru, Thaldrin

Kış Şenlikleri / TFT Yollar Yayıncı Turnuvası

Riot Games Kış Şenlikleri kapsamında 19-20 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan TFT yayıncı turnuvasında 25 bin TL ödül sahiplerini bekliyor. Turnuva yayınlarında birbirinden özel sürpriz çekilişler ile güzel bir turnuva biz oyun severleri bekliyor !

Format ve Ödüller

Turnuvaya katılacak olan isimler ilk gün 5 karşılaşma ile turnuvaya başlayacaklar. Bu karşılaşmalar sonucu genel puan olarak ilk 4 sırayı alanlar finalde oynamaya hak kazanacak.

Sıralama Puanları

1- 10 Puan

2- 8 Puan

3- 6 Puan

4- 5 Puan

5- 4 Puan

6- 3 Puan

7- 2 Puan

8- 1 Puan

2. gün ise bizleri eşsiz bir final heyecanı bekliyor olacak. 18 veya 18+ puana ulaşan bir oyuncu bundan sonra kazandığı ilk maç ile birlikte lobiyi kazanacaktır. Diğer katılımcılar elde etmiş oldukları puana göre dizilecektir. Şayet iki oyuncu arasında puan eşitliği bulunuyorsa son karşılaşmalarındaki sıralamaları dikkate alınacağı da Riot Games Türkiye tarafından duyurulmuştur.

Katılımcılar

Lobi 1: rubichimself, idlemonkk, Nyu, Despin, LEVO, Theokoles, TheFlyingRam, kanjugen

Lobi 2: Ging, Arat, BilecikSoul, HolyThoth, Uthenera, Bahtam, justWoven, FujitoraHS

Kış Şenlikleri / VALORANT Ödüllü Spike Cup 3

Valorant Spike Cup 3 ile eşsiz mücadele kaldığı yerden devam ediyor. İzlemesi keyif veren yayıncılar sizlere keyifli bir turnuva vaad ederken hepsi 40 bin TL için her türlü mücadeleye hazır gözüküyorlar !

Format ve Ödüller

Valorant Spike Cup 3 turnuvasında 4 kaptan ve takımları karşı karşıya gelecek. Birbirleri ile oynadıkları maçların ardından ilk iki sırayı alan 2 takım final oynamaya hak kazanacak. 3 maç üzerinden mücadele edecek ve şampiyon olmaya çalışacak. Turnuva ödülleri ise aşağıdaki gibi olacak.

1- 20,000 TL

2- 10,000 TL

3- 5,000 TL

4- 5,000 TL