Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Satıştan Çekilen Premium Tanklar için son Şans!

3/26/2015 4:02:49 PM

Komutanlar,

Kısa bir süre içinde dört Premium tankın görevden alınacağını ve bu sebepten dolayı hem oyun içi satıştan, hem de Premium Dükkân satışından çekileceğini üzülerek duyuruyoruz. Söz konusu olan araçlar şunlardır:

    Panther/ M10     TOG II*     T14     FCM 36 Pak 40

Yukarıda belirtilen araçlar 9.7 Sürümünün lansmanı ile birlikte oyun içi mağazadan kaldırılacaklardır. Fakat, 20 Nisan'a kadar Premium Dükkân'dan temin edilebilirler. Ayrıca, bu eşsiz tankların terhislerini onurlandırmak amacıyla, kullanışlı bir paket içerisinde bu tankların hepsini barındıran ve dükkândan nihai olarak çıkarılmalarına kadar mevcut olacak özel bir Premium Dükkân teklifi hazırladık:


 Hayırlı Tezkereler Paketi

44,99 Avro

İçerik:

  • Panther/ M10
  • TOG II*
  • T14
  • FCM 36 Pak 40
  • 4 x Garaj Yuvası
  • 30 günlük Premium Hesap (Ücretsiz!)

Bu teklif Premium Dükkânda 24 Mart TSİ 07:10 ile 20 Nisan TSİ 08:00 (GMT+3) arasında geçerli olacaktır.

 Lütfen dikkat! Bu araçların satışına son verilmesine rağmen, satıştan çekildikleri anda onlara garajında sahip olan her oyuncu bu araçları kullanmaya devam edebileceklerdir. Ayrıca bu araçlar gelecekte, özel Premium Dükkân paketlerinin içeriği, yarışma ödülü olarak vb. koşullarda tekrar oyuna dönüş yapabilirler.

World Of Tanks Gold satın alın.

 

World of Tanks Hakkında

World of Tanks takım tabanlı devasa bir çok oyunculu çevrimiçi aksiyon oyunudur. Kendinizi dünyanın dört bir yanındaki diğer çelik kovboylarla beraber II. Dünya Savaşı'nın destansı tank savaşlarının içinde bulacaksınız. Cephaneliğiniz Amerika, Almanya, Fransa, Çin, İngiltere ve Sovyetler Birliği'nden 260 zırhlı aracı içerir; bu araçlar tarihsel doğruluğa dikkat edilerek detaylandırılmıştır.

Özgün ve esnek bir araç yükseltme ve geliştirme sistemi, oyun içinde size istediğiniz araçları ve silahları deneme şansı verir. İster düşmanlarınızı hızlı ve manevra kabiliyetine sahip hafif tanklar ile alt edin, ister her amaca uygun orta tanklarla düşman hatlarını derinlemesine yarın, ister rakip zırhlılarını yok etmek için dev ağır tankların gücünü kullanın ya da uzun menzilli havan toplarıyla keskin bir nişancı olun; her birim türünün kendi avantajı vardır ve gerçek bir tank ustası tarafından kullanıldığı zaman son derece etkili olabilir.

Ancak, kazanmak için yalnız muhteşem bir tank komutanı olmak yeterli değildir! World of Tanks demek, takım oyunu demektir. Zafer, sahip olduğunuz savaş becerilerinin takımınızdaki diğer üyelerin becerileriyle birleşmesiyle, her oyuncunun savaş meydanında kendi rolünü oynamasıyla kazanılır. Kendi demirden imparatorluğunuzu kurmak için sadece en sevdiğiniz stratejiyi ekleyin ve tank gücünün tartışılmaz otoritesini herkese gösterin!