Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Song of the Deep Temmuz'da Geliyor

7/11/2016 3:25:09 PM


Geliştiriciliğini Insomniac Games ‘in yaptığı ve Resistance Serisi ile tanıdığımız Song of the Deep 2016 ‘nın başında duyurulmuştu. Oyun yarın yani 12 Temmuz 2016 tarihinde, Xbox One, PlayStation 4 ve PC için satışa çıkacak.


Oyun baş karakter Merryn isimli 12 yaşındaki küçük kızın başından geçen bir dizi macerayı konu ediniyor. Merryn ‘in babası bir balıkçı ve son çıktığı deniz yolculuğundan geri dönmüyor.  Bu durum karşısında Merryn endişeleniyor.


Hemen ardından babasının denizin derinliklerinde zor durumda kalıp adeta kapana kısıldığı ile ilgili bir hayal görüp paniğe kapılıyor. Hemen kendisine küçük bir denizaltı yapan oyun kahramanı küçük kızla birlikte süper macerada başlamış oluyor.


Aşağıdan Song of the Deep için yayına sunulan oldukça eğlenceli tanıtım fragmanını izleyebilirsiniz.12 Temmuz 2016 tarihi itibariyle yani yarın çıkışı gerçekleşecek oyun için hemen satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Satın alım sonrası anında kazanacağınız onlarca bonus hediye Kumpara puanla oyun keyfiniz ikiye katlanacak.


Onlar önemli. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir yada Kumpara çekilişlerimize katılarak birbirinden değerli ürünlerden birine sahip olabilirsiniz.


   Xbox Live Gold Üyelik Satın Al

   Playstation Network Card Satın Al

 ➤  Steam Cüzdan Kodu Satın Al