Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Star Wars Battlefront Oyuncularına Ücretsiz DLC

3/12/2016 3:58:56 PM

Grafik ve kurgusu ile dikkat çeken Star Wars Battlefront, filmi için harika bir reklam dalıydı ki istenilen performans EA tarafından yakalanan 13 Milyondan fazla satış ile sağlanmış oldu.  Ancak, içerik konusunda  eksiklik yaşayan oyuna telafi anlamında ücretsiz bir DLC Paketi sunuldu. Star Wars evreninin en önemli karakterlerinden Darth Vader ve Boba Fett ’in de yer aldığı Star Wars Battlefront ’da sınırlı içerik sorunuyla alakalı olarak oyunculardan bir çok şikayet geliyordu. Ancak EA ve DICE içerik açığını kapatmak adına tüm oyunculara ücretsiz bir DLC Paketi sundu.

Bir güncelleme ile tüm oyunculara aktarılan DLC Paketi ‘nin içeriğinde harika ve yeni görevler bulunuyor. Oyuna Survivors of Endor adında yeni bir CO-OP Haritası eklenirken, Survival - Rebel Depot görevinin yanında ayrıca Walker Assault, Supremacy ve Turning Point adlarında yeni modlar oyuna dahil ediliyor. Üstelik bu yeni harita, eklenen yeni modlarıda kapsayacak şekilde tasarlanmış durumda.

Bu maceraya katılıp Darth Vader ’i kontrol ederek, karanlığın gücünü ele almak istiyorsanız BursaGB güvencesi ve rakipsiz fiyatlarıyla Star Wars Battlefront  ’a sahip olabilirsiniz.  Dahası, sitemizden yapacağınız her satın alımda anında kazandığınız Kumpara puanlarınızı biriktirerek sonraki zamanlarınızda BursaGB ‘deki tüm oyunlar arasından istediğinizi satın alabileceğiniz gibi çekilişlerimize katılarak birbirinden değerli hediyelerden birinide kazanabilirsiniz.

  Star Wars Battlefront CD Key Satın Al