Haberler
Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?

Takip Et Fırsatları Kaçırma
17.05.2016 17:47:24

Global çapta takip edilen Dijital Oyun Platformu Steam 'in, yoğun merakla beklenen yaz indirimlerinin başlangıç ve bitiş tarihleri her zamanki gibi Bluth54 adlı üye tarafından sızdırıldı.

Steam Yaz İndirimleri diğer bir ifadeyle Steam Summer Sale 23 Haziran 2016 tarihinde başlayıp 4 Temmuz 2016 tarihinde sona erecek.  Bu sürede bir çok oyun dönüşümlü olarak indirimli fiyatlarla satışa sunulacak.

Valve konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Fakat sızdırılan haberin doğruluk derecesi çok yüksek. Zira geçtiğimiz dönemlerde de aynı kişi, aynı şekilde haber sızdırmış, sızdırdığı haberin tamamı doğru çıkmıştı.

Steam Yaz İndirimleri ‘inde bu sene AAA kalitedeki bir çok oyunun %33 indirim ile satılması bekleniyor. Yine aynı şekilde önceki yılın oyunları ile birlikte daha önceki oyunların da %90 'ı bulan indirim etiketleri ile sunulması bekleniyor.

Steam Yaz İndirimleri etkinliğine kısa bir zaman var. Uygun fiyatlarla BursaGB ‘den Steam Cüzdan Kodu ‘nuzu alıp hazırlıklı olarak giriş yapabilirsiniz. Yapacağınız her satın alım sonrası hesabınıza bonus niteliğinde 10 larca Kumpara puan tanımlanacak. Onların önemini ve nasıl kullanacağınızı biliyorsunuz.

Steam Cüzdan Kodu Satın Al


Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »