Haberler
Süper USKO İndirimi

Süper USKO İndirimi

Uygun Fiyatlı GB Satın Al İndirimden Faydalan
18.05.2016 15:47:12

Oyuncularını memnun eden çizgide bir politikayı benimseyen NTTGAME SteamKO ve USKO oyuncularını sevindirecek gelişmelere imza atmaya devam ediyor.

Bu doğrultuda birbirinden bağımsız İki farklı platformda MMORPG hayatını sürdüren Knight Online USKO Serverları 'ndan gelen süper indirim haberi oyuncularda büyük bir ilgi uyandırdı.

USKO İndiriminde listelenen eşyaların özellikleri şu şekilde;

Name Change Scroll : Oyundaki nickinizden sıkıldığınız zaman yada rakiplerinizi farklı bir nick ile ezip geçmek istediğinizde nickinizi yeni nick ile değiştirmesine yarayan eşya. Eşyayı Maradon’da bulunan [Peddler] Hermes isimli npc de kullanabilirsiniz.

Exp Premium : Level Kasmak isteyen oyuncuların vazgeçilmez eşyası olan Exp Premium 1 - 80 level arası %300 deneyim artısı 80-83 level arası ise %120 exp artışı sağlar,ayrıca 80 level ’e kadar exp flash isimli destek taşlarını basarak +%80 deneyim artışınıda sağlamış olursunuz.

Özelikler elbette bunlarla sınırlı değil. Repair işlemlerinde yarıyarıya indirim sağlarken,yaratıklardan çıkan parayı 2 ye katlıyor. Dahası karakteriniz öldüğünde normal kalkarsanız sadece %1 expiniz gidiyor.

Exp Premium’u Maradon’da [Vendor]Kayra isimli NPC’de aktik ettiğinizde,sizlere değeri 800 CASH olan Trina,10 adet Magic Hammer ve Roan camptaki balık tutma alanında bir çok değerli  eşya ve exp flashları sağlayacak olan Golden Fish Road hediye ediliyor.

Discount Premium (DC PRE) :  DC Premium para kasmak isteyen oyuncuların vazgeçilmez tercihi olan bir PUS eşyası olarak uzun yıllardır Kngiht Online ’ın en çok satanlar listesinde yer almayı başarıyor.

DC Premium item repair masraflarını yarı yarıya düşürürken aynı zamanda NPC ’ye sattığınız item ’ların değerini %100 arttırarak 2 katı para gelmesini sağlar. Dahası kestiğiniz yaratıklardan çıkan parayıda 2 katına çıkarır. DC Premium ’un asıl getirisi Dc Flash isimli taşların kullanım özelliğini sağlaması.

Söz konusu bu taşlar 10 adet basılarak Drop ( Eşya Düşürme) şansını %110 arttırır. Bu sayede diğer oyuncuların kutulardan elde edemediği bir çok değerli eşyalara sahip olurken, çöp slotları (Half-Troll Warrior,Ainclo,Satiros) denilen slotlardan seri olarak değeri 50k ile 200k olan itemleri düşürüp npcye satarak para kazanabilirsiniz.

Bununla birlikte DC Premium ’lara özel POT Satıcısından diğer oyunculardan çok daha ucuza pot alabilirsiniz. DC premium ’u Maradon ’da bulunan [Vendor]Kayra isimli NPC’de kırdırdığınızda sizlere değeri 800 CASH olan Trina ile birlikte Maradon ve Lufersondaki madenlerden birbirinden değerli eşyaları ve DC Flash ’ları düşürmenize olanak sağlayan Golden Mattock adındaki item ’da hediye olarak geliyor. Ayrıca bütün seviyeler için %30 luk Exp artışıda sizleri bekliyor.

War Premium : Oyuna eklenmesinin üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen en çok satanlar listesine girmeyi başaran War Premium,NP (National Point) kasmak isteyen oyuncuların vazgeçilmez PUS eşyası olarak Knight Online’da vazgeçilmezleri arasında yerini aldı.

CZ ve Ulusal savaşlarda np kasmak isteyen oyuncuların tercih ettiği War Premium,War Flash isimli destek taşları ile kullanıldığında +12 NP artışı sağlayarak oyuncuların Clan içi yada bireysel popülasyonun artmasında önemli rol oynuyor.

Maradon’da bulunan [Vendor]Kayra isimli NPC de aktif ettiğinizde,sizlere 1 Adet Kanat ve 1 Adet Golden Fish Road hediye ederek Roan ve Doda Campta bulunan balık tutma yerlerinden War Flash ve bir çok değerli eşya düşürmenize olanak sağlıyor.

Trina : Upgrade ( İtem Basmak ) isteyen oyuncular için en büyük destek eşyası olarak senelerdir PUS’ta yerini alan Trina +4 ve +5 Upgrade ’lerinde %100 avantaj sağlarken +6 ya başarılı upgrade için çok yüksek oranlar vermektedir.Knight Online ’da daha başarılı upgrade yapmak isteyen oyuncuların envanterinden mutlaka bulunması gereken Trina daha uzun yıllar oyuncuların gözdesi olmaya devam edeceğe benziyor.

Shadow Piece : Krowaz eşyalarının gelmesi ile birlikte oyuncular bu eşyaları oluşturmakta kullanılan meteryalleri oldukça zor bir şekilde temin etmeye başladı. Daha sonra Maradon ’da bulunan [Hepa Pupil] Shozin isimli NPC’de eşyaları oluşturmaya çalıştıklarında eşyalar yanabilmekte ve zorluklarla toplanan eşyalar boşa gidebilmekteydi.

Shadow Piece bütün bu sorunları ortadan kaldırıyor. Binbir güçlükle temin ettiğiniz eşyaları büyük bir başarı oranı ile oluşturabilir ve düşmanlarınızın karşısına oldukça zorlu bir rakip olarak çıkabilirsiniz.

Yeteneklerinizi en üst seviyeye taşımaya yardımcı olacak ürünler deneyimlerinizi dahada profesyonel bir hale getirecek. Ayrıca her satın alımınızda oyuncu dostu BursaGB ‘den kazanacağınız 10 larca bonus hediye niteliğindeki Kumpara puanlarla dolu bu fırsatı kaçırmayın. Kumpara puanlarınız önemli. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir yada Hediye Çekilişleri 'mize katılıp süper hediyelerden birine sahip olabilirsiniz. 


 ➤  Knight Online GB Satın AlEtiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »