Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Tactic Force Beta Stres Testi Başlıyor!

8/3/2019 5:39:50 PM


Güncelleme: Tactic Force Beta Stres testi başladı ve Web Sitesi yenilendi! Hemen www.tacticforce.com adresine girip oyunu indirebilirsiniz.


Tactic Force'un çıkışına çok az bir süre kala, geliştirici ekip HES Games, oyun sunucularını test etmek amacıyla beta stres test sürecini bugün 20.00 itibariyle başlatacak.


Ön Kayıt yaptıran tüm oyuncuların katılabileceği Tactic Force Beta Stres Test süreci bu gece 01.00'a kadar sürecek. Ön kayıt yaptıran ve beta stres testi sürecine katılmak isteyen oyuncular, oyunu indirmek için Tactic Force sosyal medya hesaplarını takip etmeleri yeterli olacaktır. İndirilecek Tactic Force dosya boyutu ise 5 GB olacak. Ayrıca oyunun 32 Bit desteklemeyeceğini de hatırlatalım. (Tactic Force Sistem Gereksinimleri)


Stres tesi sonrasında karakterlerin sfırlanacağını ve test boyunca hesaplara eklenecek 100.000 TF Altın ve 100.000 TF Gümüş bakiyesiyle mevcut tüm silahları ve diğer envanter eşyalarının oyuncular tarafından deneyimlenebileceğini belirtildi.


Ayrıca oyun içerisinde yepyeni skinlere ve yeniliklere sahip olmak için BursaGB üzerinden güvenilir ödeme kanalları, canlı destek hizmeti ve anında kod teslimatı gibi özelliklerl dahilinde indirimli Tactic Force TF Altın satın alabilirsiniz.


Tactic Force Facebook  ►Tactic Force Twitter  ►Tactic Force Instagram

Tactic Force Oyun Modları | 6 Farklı Oyun Modu