Haberler
Tactic Force Oyunculara Kapılarını Açıyor!

Tactic Force Oyunculara Kapılarını Açıyor!

Türkiye'nin en yeni MMOFPS oyunu Tactic Force, 30 Ağustos'ta tüm oyunculara kapılarını açıyor.
29.08.2019 21:16:25

İstanbul merkezli oyun geliştirici ve yayıncı firması olan HES Games, Türkiye'nin en yeni MMOFPS oyunu Tactic Force'u yarın (30 Ağustos) itibariyle yayınlıyor!

Özellikle Türk oyuncuların ilgi odağı olan Tactic Force, iki yılın sonunda tüm oyunculara kapılarını açıyor. Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilen Tactic Force, minimum sistem gereksinimlerinde dahi oyunculara sağlam bir oyun deneyimi yaşatıyor. Ülkemizde bu tür yapımları görmek gurur verici olmakla beraber, Türkiye oyun pazarını bir hayli büyütüyor.

Şuan için sadece PC platformu için yayınlanan Tactic Force'u oynamak için www.tacticforce.com adresine girerek kayıt olma işleminin ardından oyunu indirebilir ve savaşa başlayabilirsiniz.

Oyunun market sistemi ise oyuncuları bir hayli cezbedici. LootBox diye tanımlanan şans kutuları oyunda yok! Oyuncu farkını görsel anlamda destekleyecek ve sadece belirli farklılıklar yaratmak adına +10 Zırh (maksimum), GP arttırıcı ve silah eklenti ve skinleri satılmakta. Bu market ürünlerini oyuncular, oyun içinde kazanılan parayla ya da ek ücret ödeyerek alabiliyor. Yani sadece ek ücret gerektiren market ürünleri bulunmamakta.

Bu noktada ise devreye BursaGB giriyor. BursaGB üzerinden uygun fiyatlı Tactic Force TF Altın satın alabilir ve oyun içi ürünlere hızlıca erişebilirsiniz.

Neden BursaGB'den TF Altın satın almalıyım?

► BursaGB, oyunculara güvenli ödeme kanalları sunmaktadır.

► Taksitlendirme sistemini kullanarak kredi kartina +12 Ay'a varan taksitlendirme yapabilirsiniz.

► E-Pin sistemi ile TF altınınızı istediğiniz zaman yükleyebilir ya da hediye edebilirsiniz.

► BursaGB bonus sistemi ile çekiliş puanı kazanarak BursaGB çekiliş sayfası üzerinden bedava TF Altın ya da popüler oyun kodlarını kazanabilirsiniz.

► Çok yakında TF Altın için inanılmaz kampanyalar ve çekilişler düzenlenecek!

► Ayrıca BursaGB üzerinden satın aldığınız tüm kodlar hemen teslim olarak hesabınıza tanımlanmaktadır. Dilerseniz üyeliksiz alışveriş sistemiyle üye olmadan İndirimli TF Altın satın alabilir ve kodunuzu SMS ile teslim alabilirsiniz.

BursaGB'yi tercih ettiğiniz için teşekkürler! Soru, görüş ve önerileriniz için Canlı Destek iletişim hattımıza ulaşabilirsiniz.


BursaGB ile İndirimli Tactic Force Altın Satın Al ve hemen teslim, canlı destek, 7/24 ödeme ve daha fazla özellikten yararlan!

Etiketler: Tactic Force, Tactic Force Altın,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »