Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

The Division Beta Tarihi Nihayet Resmileşti

1/15/2016 2:19:42 PM

Büyük bir merakla beklenen The Division Ubisoft'un iddialı projelerinden biri kuşkusuz.  Oyunun betası ilk defa 28 Ocak 2016 ‘da Xbox One’da başlayacak.   PC ve PS4 betası ise 29 Ocak 2016 tarihinde başlayacak. Bütün bu beta süreçleri bütün platformlar için 31 Ocak 2016 tarihinde sona ermiş olacak.  The Division net olarak 8 Mart 2016 tarihinde PC, Ps4 ve Xbox One platformlarında oynanmak üzere hazır.

Ubisoft’un Amacı açık dünya oyunları arasında sağlam bir yer edinmek.  Bunun içinde gizlilik içinde yoğun bir şekilde devam ediyor. Esasen bütün bu beta haberleri Ubisoft bizzat kendisi açıklamadan önce FunStock Digital adlı dijital oyun mağazasının destek ekibiyle  bir müşterisi arasında geçen konuşma ve konuyla ilgili olarak sızdırmış olduğu e posta bu haberlerin ana kaynağını oluşturuyor. Söz konusu e postayı aşağıda görebilirsiniz.

Sürecin sonunda Ubisoft twitter hesabından bir paylaşım yaptı ve konuya açıklık getirdi.  Yapılan bu paylaşımla beta tarih resmileşmiş oldu. The Division için bahsedilen beta sürüm ön sipariş verenlere açık olacak. Ayrıca oyunun web sitesinden bekleme listesinede kaydolabilirsiniz.

The Division’un nasıl bir oyun olduğu hakkında ön izlenim edinebilmeniz için anlatmamız gerekirse oyun E3 Konferansı 'nda gösterime sunulan oynanış videosuylada tanıtıldığı üzere  kısaca şöyle; New York'taki Times Meydanı'nda başlıyor macera.  Çok yoğun çatışmalara giren, sonrasında başarılı ve oldukça sağlam loot'lar toplayan bir ekip var karşımızda. Ekip işini bitirdikten sonra görev alanından ayrılmak için bir helikopter istiyor.  

Devamında iste oyun tamamen komplike ve pembe dizileri andırır bir pozisyona bürünüyor ve kimin eli kimin cebinde, kim kimi bıçaklıyor, kim kime şantaj yapıp bombalıyor hemen anlayamadan, olaylar zincirleme ve gizemli bir şekilde birbirini izliyor. Bu arada oyuncu ise heyecanın doruğunda. Baştada belirttiğimiz gibi Ubisoft  bu çok iddiali oyununun bayağı ilgi göreceğini düşünüyor.  Bizde aynı fikirdeyiz.

Ubisoft 'un iddialı oyunu The Division hakkındaki tüm bilgiler için BursaGB yi takip edin tüm  yeni gelişmeleri sıcağı sıcağına ilk öğrenenlerden olun.