Haberler
The Elder Scrolls 5: Skyrim 4K Mod Geliyor

The Elder Scrolls 5: Skyrim 4K Mod Geliyor

Uygun Fiyatlı The Elder Scrolls 5: Skyrim CD Key Satın Al
27.06.2016 12:33:14

The Elder Scrolls 5: Skyrim ‘in çıkışının üstünden yıllar geçti. Ancak hâla gerek mod desteği gerekse geniş oynanış seçenekleri nedeniyle dünya çapında oldukça geniş bir kitle tarafından severek oynanmaya devam ediyor.

Dahası The Elder Scrolls 5: Skyrim ‘in yakın bir zamanda gerçekliği artırılmış üst düzey grafiksel teknolojiyle desteklenmiş Remastered sürümüde çıkacak.

Fakat asıl dikkat çeken konu YouTuber Roger Nunez tarafından oyuna yepyeni bir süper modun eklenmiş olması. Yeni 4K Mod sayesinde oyunu eskisine oranla çok daha gerçekçi ve yüksek çözünürlükteki grafiksel görsellikte oynayabileceksiniz. Bu oldukça keyif verici. Aşağıdan İzleyebilirsiniz;

4K Mod destekli oyuna girdiğiniz anda sizi çok daha net ve güzel görünen bir ortam karşılıyor.  Artırılmış yüksek çözünürlük sayesinde herşeyi çok daha detaylı olarak görebiliyorsunuz. Söz konusu mod indirilip kullanılabilir durumda.

4K Modu indirip daha net görüntüler eşliğinde The Elder Scrolls 5: Skyrim oynamak istiyorsanız öncelikle cazip BursaGB fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Satın alımınızla birlikte sizin için çok önemli olan bonus hediye niteliğinde 10 larca Kumpara puan kazanacaksınız. Unutmayın onlar çok önemli.

Daha sonra modu indirip keyifli bir The Elder Scrolls 5: Skyrim heyecanı yaşayabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantılardan gerekli işlemleri yapabilirsiniz. 

   The Elder Scrolls 5 CD Key Satın Al

  The Elder Scrolls 5 4K Mod İndir

 

Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »