Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

The Elder Scrolls V: Skyrim Geliyor

6/13/2016 2:45:32 PM


Geçtiğimiz günlerde GamerPro isimli bir Alman internet sitesi The Elder Scrolls V: Skyrim ile ilgili bir haber yaparak Bethesda ‘nın Xbox One ve Play Station 4 için The Elder Scrolls V: Skyrim ’i duyurmaya hazırlandığını belirtmişti.


Söz konusu haber shinobi602 nickli ünlü twitter kullanıcısı tarafından doğrulandı. Evet Bethesda, E3 2016 fuarında Xbox One ve Play Station 4 için The Elder Scrolls V: Skyrim ’i duyuracak gibi görünüyor.


Bu bilgiye büyük ihtimalle inanmak gerekiyor. Zira şimdiye kadar shinobi602 tarafından sızdırılan yada doğrulanan bilgiler %90 oranında gerçeği yansıttı.


Gördüğünüz gibi önümüzdeki günlerde The Elder Scrolls V: Skyrim geliyor. Cazip BursaGB fiyatlarıyla Play Station kodunuzu yada  Xbox One Live Gold Üyeliğinizi satın alarak bu heyecana ön hazırlık yapabilirsiniz.


Satın alımınızla birlikte kazanacağınız bonus hediye Kumpara puanlar size ekstra keyif olacak. Onlar çok önemli. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir yada Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp süper ürünlerden birine sahip olabilirsiniz. Playstation Platformu İçin ➤  Play Station Network Card Satın Al

Xbox Platformu İçin ➤  Xbox Live Gold Üyelik Satın Al