Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

The Witcher 3 Türkçe Yaması Çıktı

4/4/2016 3:24:32 PM

Açık dünyası, oynayışı ve özellikle hikayesi ile dikkat çeken mistik orta çağ oyunu The Witcher 3 , artık Türkçe oynanabilecek.  Hayır yanlış okumadınız. Oyun artık seslendirmeler dışında tamamen Türkçe. Melih UÇAR TxsMelih tarafından başlatılan ve yaklaşık 7 Aylık bir çalışma sonucu 11 Kişilik bir ekip tarafından tam 903 bin 135 kelimenin Türkçeye çevirildiği başarılı The Witcher 3 Türkçe Yaması, indirilmeye açık bir hale getirildi. Çeviri ekibini tebrik ediyoruz.

Başarılı çeviri ekibi,  The Witcher 3 ’ün ek paketi olan Hearts of Stone ‘un yakın zamanda geleceğini, ileriki dönemlerde çıkacak olan  Blood and Wine ek paketi için ise resmi bir Türkçe yamanın gelebileceğini bildirdi.  Henüz beta sürümünde olan bu dil paketi, kullanıcıların karşısına çıkabilecek olası hatalarıda göz önüne alınarak geliştiriliyor.

Türkçe yama ile sorunsuz ve akıcı bir şekilde oynamak için, oyunun orijinal sürümününü almak gerekiyor. Aksi halde oyuncular ara videolarda ki çevirileri göremeyecek. Dahası oluşabilecek hatalara karşı destekte verilmeyecek.  Çeviri ekibinden gelen bu bildirim oyuncuları orijinal oyuna yönlendirme amacını taşırken korsanada engel olma amacında. Bu konuda yapılan orijinal açıklama aşağıda;

%100 çevirileri ile satın alarak sorunsuz bir şekilde The Witcher 3 oynamak istiyorsanız rakipsiz bir fiyatla BursaGB ‘den The Witcher 3 CD Key satın alabilirsiniz. Piyasa fiyatının çok altında bir fiyata oyuna sahip olmanın yanı sıra her satın alımınızla birlikte üyelik hesabınıza anında tanımlanacak Kumpara puanlarda size artı keyif olacak. Puanlarınızı biriktirip yeni oyun alımlarında kullanabilir yada hediye çekilişlerimize katılıp değerli hediyeler kazanabilirsiniz.

  The Witcher 3 Steam GIFT Key Satın Al