Haberler
Tom Clancy's The Division Satış Rekorlarını Alt Üst Etti

Tom Clancy's The Division Satış Rekorlarını Alt Üst Etti

Tom Clancy’s The Division 'dan yepyeni rekor bildirimleri geliyor.
15.03.2016 16:15:23

Ubisoft ‘un ünlü oyunu Tom Clancy’s The Division beta sürecinde çok fazla yankı uyandırdı. Oyuncuları adeta ekranlara kilitledi. Çok büyük bir yoğunluk yaşandı.  Beta sürecin ardından geçiş yaptığı normal sürümde bazı oyunculara tam olarak bekleneni veremeyince olumsuz düşünceler oluşmaya başlamıştı ki, herşeye rağmen yakaladığı satış başarısı ile birçok olumsuzluğu silip kendini kanıtladığını düşünüyoruz.


Birleşik Krallık’ta son 11 yılın ilk çeyrek rakamlarını göz önüne aldığımızda Tom Clancy’s The Division ‘ın yeni bir rekor kırdığını görüyoruz. Zira değişik kaynaklardan Gran Turismo 4 ’ü açık ara geçtiği belirtildi.  Ubisoft bu durumdan oldukça memnun. Tom Clancy’s The Division ‘ın önümüzdeki güncellemelerinde oyuncuları ne kadar memnun edeceği ise merak konusu.  Peki ya sen. Hâla satış rekorları kıran bu macerayı yaşamadın mı? 


 

Üyemiz olup Rakipsiz BursaGB fiyatlarıyla yapacağın her satın alımda kazanacağın Kumpara puanlarla oyun keyfin iki katına çıkarabilirsin. Dahası söz konusu puanlarını biriktirip sitemizde düzenlediğimiz hediye çekilişlerine katılarak birbirinden değerleri hediyelerden birinede sahip olabilirsin.


 Tom Clancy’s The Division™ Steam Gift Satın Al

Etiketler: the division stema gift, Tom Clancy's The Division gift card,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »