Haberler
Total War: Warhammer 'ın  Optimizasyon Detayları

Total War: Warhammer 'ın Optimizasyon Detayları

Ön Siparişle Satın Al Ön Sipariş Hediyelerini Kaçırma
20.05.2016 14:19:14

Bilindiği üzere Total War Serisi PC oyunculuğunun en önemli ve dikkat çeken yapımlarından biri.  Aynı zamanda sürekli optimizasyon sorunları yaşanan seride konuyla ilgili yeni gelişmeler var.  


Creative Assemlby 'den yapılan açıklama optimizasyon sorunlarının ortadan kaldırıldığı yönünde. Özellikle işlemci optimizasyonu, çoklu çekirdek kullanımı gibi sorunlar için gösterilen özenli çalışmalar, işlemci ve ekran kartından kaynaklanan problemler tamamen ortadan kaldırılmış.


Creative Assembly yetkilileri İşlemci çekirdeklerinin her birine farklı görevler yüklediklerini, böylece  diğer çekirdeklerin boşta kalarak tek bir çekirdeğin sınırları zorlayacak derecede aşırı yüklenme sorununu engellediklerini belirttiler.


Ayrıca parçaçık işlemlerini de işlemci üzerinden alıp, ekran kartına yükleyerek daha optimize bir deneyim sunacaklarını ifade eden Creative Assembly DirectX 12 konusunda da AMD ile sıkı bir çalışma içinde olduklarını ifade ettiler.


Bütün bu çalışmalar neticesinde optimizasyonu yüksek seviyede yapılmış bir Total War: Warhammer heyecanı oyuncuları bekliyor. Henüz çıkışını gerçekleştirmeyen oyun uygun fiyatlarla BursaGB ‘den ön siparişle satışta. Hemen sipariş verin Ön Sipariş Hediyeleri ‘ni kaçırmayın. ➤  Total War: Warhammer Ön Sipariş Ver

Etiketler: Total War: Warhammer 'ın Optimizasyon Detayları,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »