Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Total War: Warhammer Ön Siparişle Satışta

5/21/2016 1:01:46 PM


SEGA yaptığı bir  açıklama ile 2016 yılının en çok beklenen oyunlarından olan  Total War: Warhammer  'ın 28 Nisan 2016 'da piyasaya çıkacağı duyuruldu. Dahası oyunu ön sipariş ile satın alanlara Chaos Warrior Race Pack ek paketinin hediye edileceğide ayrıca belirtildi.

 

Total War: Warhammer Total War mekanikleri ile Warhammer evrenini birleştiriyor. Oyun farklı özellikleriyle yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelendiriliyor.

 

Dev canavarlar, uçan yaratıklar, büyülü güçlerle donatılmış binlerce başka yaratık, gerçek zamanlı savaşlar, ileri seviye kaliteli grafiksel görsellik ve birbirinden değişik ilginç özelliklerle oyunseverlere  dozu oldukça yüksek bir heyecan sunuyor. Chaos Warrior Race Pack ile birlikte oyuna eklenecek özellikler şöyle;

➤ Yeni görev, büyülü eşya ve yetenekler

➤ Yeni Horde Campaing modu

➤ Üç adet oynanabilir Legendary Lord


Total War: Warhammer  sıradışı haliyle 2016 yılının çok ses getirecek oyunlarından biri olacak gibi görünüyor. Total War: Warhammer Ön Sipariş ‘le BursaGB ‘den satın alabilirsiniz.


Baştada belirttiğimiz gibi Total War: Warhammer Ön Sipariş ‘le satın alanlara Chaos Warrior Race Pack ek paketide hediye edilecek. Elbette bunun yanında karşılaşabileceğiniz sürpriz niteliğindeki Ön Sipariş Hediyeleri ‘nede hazırlıklı olmalısınız.  Hemen satın alın hediye ve süprizlerle dolu bu fırsat paketini kaçırmayın. ➤ Total War: Warhammer Ön Sipariş