Haberler
Travian International Altın Stokları Güncellendi - Kısa Süreli İndirim

Travian International Altın Stokları Güncellendi - Kısa Süreli İndirim

Travian International Altın Stoklarımız Yenilendi! Üstelik Kısa Süreli %8 İndirim Fırsatı Seni Bekliyor.
8.07.2019 21:32:51

Tarayıcı tabanlı stratejik MMO oyunu Travian, yıllardan beri oyuncuların gözbebeği olmaya devam ediyor. Yeni serverler, içerikler ve güncellemelere oyunu sürekli aktif tutan Travian Games GmbH şirketi, tüm ülkeler için yeniliklere devam ediyor.


Ayrıca, Travian International Server oynayan oyunculara müjdemiz var! Travian International Altın stoklarımız yenilendi ve kısa süreli %8 İndirim fırsatı da sizleri bekliyor. İndirimlerin yanında bir çok altın paketinde BursaGB’ye özel +151’e varan BursaGB Bonus Para kazanın ve 56,25 TL’ye varan kazanç sağlayın.


Travian International Gold Satın Al!https://cdn.trinkpay.com/bursagb/haberler/travian.jpg


Not: International kategorisinde satın alınan kodlar TR Server'da geçmemektedir.

 Nasıl Travian International Altın Satın alabilirim?

         Kredi kartınız ile ya da banka kartınız ile sitemize ödeme yaparak indirimli Travian International Altın ürününü satın alabilirsiniz.

 Nasıl sipariş verebilirim ?

        www.bursagb.com dijital oyun platformunda aradığınız tüm oyunları, oyun içi item, skin, karakter ve ihtiyacınız olan tüm kuponları daha ucuza sipariş verebilirsiniz.


Travian International Altın Ürünüm ne zaman teslim edilir ?

        www.bursagb.com Dijital oyun platformundan satın alacağınız tüm ürünler 7/24 teslim edilmektedir. Siparişinizi verdikten sonra ürününüz stok durumuna göre 10 saniye içinde teslim edilir. Ancak ön siparişler için oyun çıkışından 2 veya 3 iş günü içerisinde, en geç oyunun çıktığı gün teslim edilmektedir.


 Kredi Kartı ile Travian International Altın satın al

        www.bursagb.com üzerinden Kredi kartınız ile komisyon ödemeden taksitli ve tek çekim olarak kolayca 7/24 ödeme yapabilirsiniz.


 Kredi Kartım olmadan nasıl alışveriş yapabilirim ?

        www.bursagb.com üzerinden Kredi kartınız olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. ATM Pointler üzerinden sitemizde yer alan onlarca banka hesabına komisyon ödemeden ödeme yapabilirsiniz.

İyi Oyunlar !


Etiketler: Travian International,,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »