Haberler
Türk Oyunu Beat The Game Geliyor

Türk Oyunu Beat The Game Geliyor

Platformuna Uygun Cazip Fiyatlı Kodu Satın Al
6.06.2016 12:41:03

Daha önce Karate Kamil Serisi ‘yle adını duyuran Cemre Özkurt San Francisco ’daki stüdyosunda yeni bir macera oyunu olan Beat the Game ile oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.


Şu sıralar Steam Greenlight oylamasında olan Beat the Game Ankarada ‘daki E- Gameshow ‘da uyunculara sunuluyor. Fuara ziyaret gerçekleştiren oyuncular çıkışından önce oyunun betasınıda oynayabilecek.


Beat the Game  şu aralar oldukça gözde. Zira kısa süre önce  San Francisco GDC Oyun Fuarı ’nda ayrıca  Los Angeles ’da düzenlenen IndieCade Bağımsız Oyun Festivali ‘nde bir hayli dikkat çekti. Dahası oyuna  Sony ve Microsoft ’ta özel ilgi gösteriyor.  


Baştada belirttiğimiz üzere Steam Platformu için henüz Steam Greenlight  oylamasında olan dikkat çekici bu Türk Oyunu çok kısa süre sonra Steam,  Apple Store,  Xbox One ve PS4 için çıkışını gerçekleştirecek.


Oyunun çıkışına saatler kala hazırlık yapmış olmak adına aşağıdaki bağlantılardan oynadığınız platforma uygun olanı tıklayıp satın alarak oyuncu dostu fiyat politikası sunan BursaGB ‘nin cazip fiyatlarından faydalanabilirsiniz.


Satın alımınızla birlikte hesabınıza yüklenecek 10 larca bonus hediye Kumpara puan kaliteli Türk Oyunu ‘ndan alacağınız keyfi iki katına çıkaracak. Amacımız tamda buydu. Onları biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir veya Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp değerli hediyelerden birini kazanabilirsiniz. 


Playstation Platformu İçin ➤  Play Station Network Card Satın Al

Xbox Platformu İçin ➤  Xbox Live Gold Üyelik Satın Al

Steam Platformu İçin➤ Steam Cüzdan Kodu Satın AlEtiketler: Türk Oyunu Beat The Game Geliyor,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »