Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Türk Yapımı Bard's Gold Satışa Çıktı

6/17/2016 12:37:49 PM


Bard 's Gold 2 Boyutlu hafif RPG tadında 90 ların atari ve mario oyunlarını andıran nostaljik bir oyun. Erdem Şen tarafından geliştirildi.  Oyun sırasında level atlamak yani bir sonraki bölüme geçebilmek için ilgili bölümün anahtarını bulup kapıyı açmalısınız.


Bard 's Gold konu itibariyle goblin isimli bir canlının sizden ( oyun karakterinizden ) çaldığı ünlü Bard Altını ‘nı geri almak için verilen zorlu mücadele üzerine kurgulanmış. Bard Altını ‘nı herşeye rağmen geri almalı ve ait olduğu yere bırakmalısın. Bu senin mücadelen.  Zira o zaten yüzyıllardan beri senin nesline ait.


Bard 's Gold önce Steam üzerinde satışa sunuldu. Ve oldukça fazla ilgi gördü.  Ardından Play Station 4, Play Station Vita ve Xbox One da satış için girişimler başladı.  Kısa süre içinde Türkçe dil desteği ile birlikte Playstation Store'da yerini aldı. Bard 's Gold  Xbox versiyonuda bu akşam saatlerinde mağazada satışta olacak.


90 ların koşuturmacadan uzak oyun zevkiyle oyun severlerin dikkatini çekmeyi başaraın Bard's Gold hakkında Playstation Blog ‘da yayınlanan  tanıtım haberine yazılan yorumlar oyunun ciddi anlamda dikkat çektiğinin  net göstergesi. Öyle görünüyor ki oyun gerek nostalji severler, gerek koşuşturmaca ve karmaşadan uzak oyun zevki isteyenler tarafından oldukça fazla tutulacak.


Eskilerin nostaljik oyun havasını solumak istiyorsanız Bard's Gold tam size göre. Çok keyif alacağınıza emin olabilirsiniz. Oyunu satın almak için size sunacağımız çok cazip fiyatlar keyfinizi ikiye katlayacak. Dahası satın alımınızla birlikte hesabınıza yüklenecek bonus niteliğindeki hediye Kumpara puanlar size ekstra üstü bir keyif olacak.


Onlar önemli. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilecek yada Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp birbirinden değerli süper ürünlerden birine sahip olabileceksiniz. 


PLATFORMUNUZA UYGUN BAĞLANTIYA TIKLAYIP SATIN ALABİLİRSİNİZ

Playstation Platformu İçin ➤  Play Station Network Card Satın Al

Xbox Platformu İçin ➤  Xbox Live Gold Üyelik Satın Al

Steam Platformu İçin ➤ ➤  Steam Cüzdan Kodu Satın Al