Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Uncharted 4 Satış Rakamları Sevindiriyor

5/25/2016 12:04:55 PM


Nathan Drake ’in heyecanla dolu son macerasını konu edinen başarılı oyun Uncharted 4 ’ün ilk satış rakamları açıklandı. Sony ‘nin Play Station Blog üzerinden yaptığı açıklamada Uncharted 4 ‘ün daha ilk haftasında 2.7 milyonluk satış rakamını yakaladığı belirtildi. Haber sevince sebep oldu.


Naughty Dog ‘un Play Station 4 Platformu için özel olarak geliştirdiği Uncharted 4 ’ün sevindirici satış rakamlarıyla birlikte aynı zamanda Kuzey Amerika’da en hızlı satan Play Station 4 ilk parti oyunu oldu.


Bilindiği üzere oyun 10 Mayıs tarihinde çıkışını gerçekleştirdi. Kısa süre zarfında yakaladığı yüksek satış grafiği oldukça yüksek bir başarı. Satışlarla ilgili olarak daha önce açıklamalar yapan Shawn Layden Uncharted Serisi ‘nin toplamda 28 milyon adet sattığını belirtirken Uncharted 4 için 7 - 10 milyon arasında bir satış rakamı beklediklerini sözlerine eklemişti.


Öyle görünüyor ki Nathan Drake dünya oyun gündeminde Uncharted 4 ‘le çok uzun süre gerek satış gerek popülarite yönünden gündemde kalmaya devam edecek. Oldukça sürükleyici ve adrenalin dolu  Uncharted 4 heyecanın dışında kalma.


Oyuncu dostu cazip fiyatlarla BursaGB ‘den Play Station Network Card Satın Al keyifli maceraya hemen katıl. Satın alımınla birlikte hesabına yükleyeceğimiz bonus niteliğindeki Kumpara puanlar mevcut keyfini iki katına çıkaracak. Onlar önemli zira biriktirip sonraki alımlarında kullanabilecek yada dilersen Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp çok değerli oyun ekipmanlarından birine sahip olabileceksin.


  Playstation Network Card Satın Al