Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Valheim Sistem Gereksinimleri

27.02.2021 22:53:35

Valheim, oyun severler ile yeni buluşan bir oyun olmasına karşın milyonlarca indirmeye ulaşmayı başarmıştır. Valheim piyasaya yeni sürülen bir hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde yeni keşifler yaparken düşmanlar ve canavarlarla mücadele edeceğiz. Maksimum macera ve aksiyon keyfi yaşayabileceğiniz Valheim oyunu sizlere eşsiz bir oyun deneyimi vaat ediyor. Valheim oyununa birkaç ipucu ile başlamak ve rakiplerinizden önde olmak istiyorsanız işinize yarayacak her şeyi toplayın. Ayrıca bir eşyayı baştan yapmak yerine tamir etmeyi deneyin !

Valheim sistem gereksinimleri duyuruldu. Minimum sistem gereksinimleri ile oyunu açabilirken önerilen sistem gereksinimleri ile oyundan aldığınız performansı artırabilirsiniz. Aşağıda sizler için minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini paylaştık;

Valheim Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7 ve üzeri (64 bit)

İşlemci: 2,6 GHz Intel Dual Core ve Amd muadilleri

Bellek: 4 GB RAM

Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 500 ve üzeri

DirectX: Sürüm 11 

Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Valheim Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7 ve üzeri (64 bit)

İşlemci: 3,0 GHz Intel i5 ve üzeri

Bellek: 8 GB RAM

Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 970 ve üzeri

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Sistem Gereksinimleri Nedir ?

Sistem gereksinimleri neden önemli diye merak ediyorsanız hemen açıklayalım. Sistem gereksinimleri, bir oyun veya yazılımın sisteminizde çalışabilmesi için gerekli olan yazılımsal ve donanımsal gereksinimlerdir. Bütün programlar ve uygulamalar işletim sistemlerini de içermek üzere çalışabilmek için birtakım donanımsal ihtiyaçları karşılaması gerekir. Özellikle oyunlar içinde sistem gereksinimleri çok büyük önem arz etmektedir.