Haberler
Vampire Masquerade Bloodlines 2 Serisinde Büyük İndirim Fırsatı

Vampire Masquerade Bloodlines 2 Serisinde Büyük İndirim Fırsatı

Vampire Masquerade Bloodlines 2 ön sipariş paketlerinde inanılmaz indirim fırsatı sizi bekliyor! Sende BursaGB üzerinden Vampire Masquerade Bloodlines 2 al ve bu fırsattan yararlan!
11.02.2020 14:56:32

2004 Yılında ilk oyunu ile çıkışını gerçekleştiren ve RPG oyunu Vampire Masquerade Bloodlines, oyuncular tarafından bir hayli beğenildi ve oynayanları tarafından hafızalara kazınmayı başardı. İlk oyunun ardından oyuncular 2. oyunun ne zaman geleceğini merak ederken, 2019 itibariyle Vampire Masquerade Bloodlines 2 resmi olarak duyuruldu ve geçtiğimiz günlerde Steam üzerinden ön siparişe açıldı. 


Uzun uzun oynayış videoları, oyun içi görseller ve tanıtım videoları oyuncuları Vampire Masquerade Bloodlines 2 için bir hayli motive edip ön siparişe açılmasının ardından satışlarda büyük yoğunluk görüldü ve oyunun 3 farklı sürümünden en ucuz olanı standart sürümün ön sipariş fiyatı 92,00 TL olarak belirlendi. 12 Yıldan bu yana oyunculara hizmet veren BursaGB’de ise bu fiyat 92,00 TL yerine 74 TL! 

Standart Sürüm Fiyatına Full Paket Ön Sipariş Verin! 


BursaGB’den Vampire Masquerade Bloodlines 2 al ve bu fırsatı sakın kaçırma! Steam’de 129,00 TL olan Vampire Masquerade Bloodlines Blood Moon paketi, standart sürüm ile aynı fiyata yani 74,00 TL’ye BursaGB’de seni bekliyor! 


Vampire Masquerade Bloodlines 2 Satın Al

Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »