Haberler

Watch Dogs 2 Resmiyet Kazandi

Watch Dogs 2 Resmiyet Kazandi

Simdiden Play Station Network Card satin al Fiyat dalgalanmalarindan etkilenme
6/8/2016 5:41:16 PM

AMD bu yıl San Francisco bölgesinde düzenlenen Oyun Geliştiricileri Konferansı ‘nda teknoloji ve yeni nesil oyunlar üzerine yaptığı oldukça şık sunumla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.


AMD ‘nin başarılı bilgilendirme sunumu içeriğinde Ubisoft yapımı Watch Dogs hakkında detaylarda yer alıyordu. Bilgilendirme sunumunu AMD ‘den kısa süreliğine devralan Ubisoft Watch Dogs 2 için bazı açıklamalar yaptı. 


Ubisoft açıklamalarında Watch Dogs 2  projesi için AMD ile anlaşma yapılacağını,  Watch Dogs 2 nin 2014 yılında çıkan Watch Dogs ‘un devamı niteliğinde olduğunu ve DirectX 12 desteği ile oyunculara sunulacağını belirtti.


İyileştirilmiş ve her açıdan daha profesyonel seviyeye getirilmiş Watch Dogs 2 ‘nin Play Station 4, Xbox One ve PC platformları için 2016 ‘nın son aylarında çıkış yapacağı kuvvetle muhtemel olarak görülüyor. Konu ile ilgili çok daha detaylı bilgiler E3 Oyun Fuarı 'nda sunulacak.


Watch Dogs 2 için bir ön hazırlık olarak şimdiden oynayacağın platforma uygun kodu aşağıdaki bağlantıya tıklayarak satın alabilirsin. Satın alım işleminin hemen ardından hesabına yüklenecek bonus niteliğindeki Kumpara puanlar bizden ekstra hediye. Onlar önemli. Biriktirip sonraki alımlarında kullanabilir veya Hediye Çekilişleri 'mize katılıp değerli ürünlerden birine sahip olabilirsin.


Playstation Platformu İçin ➤  Play Station Network Card Satın Al

Playstation Platformu İçin ➤  Playstation PLUS Card Satın Al

Xbox Platformu İçin ➤  Xbox Live Gold Üyelik Satın AlEtiketler: Watch Dogs 2 Resmiyet Kazandi,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »