Haberler
We Happy Few Steam Cd key Buy now

We Happy Few Steam Cd key Buy now

We Happy Few Steam'de yerini aldı. Compulsion yapımı olan youtuber ve twitch yayıncılarının arasında popülerliği ele almış We Happy Few , Steam' de satışa sunuldu.
2.08.2016 15:52:51
We Happy Few Steam'de yerini aldı.


Yayınlandığı ilk günden itibaren birçok oyunun beğenisini ve ilgisini kazanmıştı.We Happy Few diğer açık dünya oyunlarının aksine oyun içeriği diğer oyunlardan farklı olduğu için birçok oyuncu oyun henüz çıkmadan E3 ' te yayınlanmasından sonra herkesin merakla beklediği oyunlardan biri olmuştu.

Oyun içeriğinde kontrolünü sağlamış olduğumuz karakterimiz bir gazeteci ve dünyanın çivisinin çıkmasının ardından herkes bir firmanın ürettiği mutluluk hapını almak zorunda.Hapımızı almadığımız süre zarfında dünyanın aslında ne kadar kötü bir yer olduğunu görüyorsunuz.

Oyunumuz henüz erken erişimde olup oyunun daha tamamlanmaması oyuncuların bu oyunu oynamaması için bir sebep değil.Şuanda bir çok fenomen youtuber ve twitch yayıncıları oyunu oynamaya başladı.

We Happy Few oynamak için hemen aşağıdaki resme tıkla ve Steam fiyatından daha uygun fiyata satın al. We Happy Few Steam cd key buy now with  %30 discount.Etiketler: We Happy Few, Steam Cd key, Buy, now, satın al, cdkey, giriş,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »