Haberler
WildStar Artık Steam'de Oynanacak

WildStar Artık Steam'de Oynanacak

Uygun Fiyatlı Steam Cüzdan Kodunu Al WildStar Keyfini Yaşa
9.06.2016 17:38:44

2014 Haziran ayında yayınlanan ve ilk çıktığı zamanlarda oldukça popüler olan ancak değişik sebeplerden dolayı şimdilerde eski popülaritesini ciddi anlamda kaybeden NCSoft yapımı WildStar™ yepyeni ve büyük bir eklentiyle artık Steam Platformu ‘nda oynanacak.


Bu gün yani 9 Haziran 2016 tarihi itibariyle Steam için çıkışını gerçekleştiren  WildStar™  kulağa hoş gelen keyifli müzikleri,  kaliteli grafikleri akıcı oynanış tarzıyla yeniden popüler olacak gibi duruyor.


Görünen o ki, WildStar™ başarıyla stilize edilmiş güzel bir sanatsallıkla günümüz teknolojisini birleştirerek çok kaliteli bir görsel şov sunuyor. Oldukça kaliteli olan fakat geçtiğimiz senelerde değeri anlaşılamayan oyunu Steam ‘de oynama keyfini kaçırmayın.


Oyuncu dostu fiyatlar sunan BursaGB ‘den Uygun Fiyatlı Steam Cüzdan Kodu ‘nuzu satın alıp eğlenceli WildStar™ dünyasına giriş yapabilirsiniz. Oldukça keyif alacaksınız.


Satın alımınızla birlikte hesabınıza yükleyeceğimiz bonus hediye niteliğindeki 10 larca Kumpara puan mevcut keyfinizi iki katına çıkaracak. Biliyorsunuz onlar önemli. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir veya Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp süper ürünlerden birini kazanabilirsiniz. 


 ➤  Steam Cüzdan Kodu Satın Al
Etiketler: WildStar Artık Steam'de Oynanacak,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »