Haberler
World of Tanks Futbol Heyecanı Başlıyor

World of Tanks Futbol Heyecanı Başlıyor

Hemen Uygun Fiyatlı World of Tanks Gold satın al antrenmana başla
16.06.2016 16:30:20

Aynı zamanda World of Tanks oyununu severek oynayan Futbol tutkunlarını sevindirecek bir etkinlik şu sıralarda başladı. Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanını son noktasına kadar World of Tanks 'la hissedeceksiniz. Tank Futbolu 2016 Etkinliği  ‘ne World of Tanks PC sürümünde ve mobil sürüm World of Tanks Blitz ’te start verildi.


Oyunun PC sürümünde oyuncular 3 'er tanktan oluşan takımlar olarak karşılaşmaya çıkacaklar. Maçlar 7 dakikadan oluşuyor. Bütün kurallar hemen hemen bildiğiniz futbolla aynı.  Amacınız düşman takımın kalesine gol atmak.


 Ödüller Şöyle;

➤ Turnuvanın en iyi dört takımı, bir senelik Premium hesaba kavuşacak

➤ Kazanan 4 takımın üyeleri Type 59 tankını kazanacak.

➤ Kazanan 4 takım üyeleri Bağımsız Devletler Topluluğunun en iyi dört takımıyla karşılaşma yapacak.

➤ Kazananlar 5000 Dolarlık ödül havuzundan pay almaya hak kazanacak.


9 Temmuz 2016 ’da gerçekleşecek ve yaklaşık bir ay sürecek Tank Futbolu 2016 etkinlikleri çerçevesinde yapılacak yoğun maçlar internetten canlı olarak yayınlanacak.


Bu mücadelede yer almak istiyorsanız başvurunuzu resmi web sitesi üzerinden yapabileceksiniz.  Acele etmenizde fayda var. Zira kayıt için son gün 15 Haziran 2016 Çarşamba.


Bu fırsatı kaçırmayın. Ancak ondan önce oyuncu dostu fiyatlarla BursaGB ‘den Uygun Fiyatlı World of Tanks Gold satın alarak arkadaşlarınızla birlikte antrenman mahiyetinde süper karşılaşmalar yapın. Unutmayın bu önemli. Zira antrenmansız maç büyük ihtimalle her zaman kaybetmeye mahkum gibidir.


Yapacağınız satın alım sonrası hesabınıza yüklenecek 10 larca bonus Kumpara puan turnuva heyecan ve keyfinizi ikiye katlayacak. Onlar önemli. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilecek yada Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp süper ürünlerden birini kazanabileceksiniz. 


➤  World of Tanks Gold Satın AlEtiketler: World of Tanks Futbol Heyecanı Başlıyor,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »