Haberler
World of Warcraft Shadowlands İndirim Fırsatı Başladı!

World of Warcraft Shadowlands İndirim Fırsatı Başladı!

World of Warcraft Shadowlands resmi olarak duyuruldu! Hemen BursaGB üzerinden ön siparişini ver, indirimli fiyat avantajından yararlan.
5.11.2019 20:16:56

World of Warcraft’ın Legion ve Battle for Azeroth’tan sonra çıkışını gerçekleştiren ve Azeroth’un devam niteliğini taşıyan genişleme paketi World of Warcraft Shadowlands şimdi indirimli fiyat avantajıyla BursaGB stoklarında seni bekliyor! peki WoW Shadowlands paketinin içeriği nedir, oyuncular nasıl bir dünya ile karşılaşacak?


Geçen yılki BlizzCon etkinliğine nazaran bu yıl World of Warcraft Shadowlands ile oyunuların gönlünü alan ve WoW oyuncularını bir hayli etkilemeyi başaran Blizzard, yeni genişleme paketinin çıkışı için 2020 yılının ilk yarısında gerçekleşeceği mesajını verdi. WoW Serisi Adım Adım Ölüler Diyarına Giriyor! 


Ölüler dünyasının kapılarının açılacağı ve Lanetliler Kulesi Torghast ile yoğun bir atmosfer yaşatarak oyuncuları yeni dünyanın içine çekeceği belirtilen World of Warcraft Shadowlands, oyunculara beş yeni harita sunacak. Bu haritalar ise sırasıyla şöyle:


- Bastion 
- Ardenweald 
- Maldraxxus
- Revendreth 
- The Maw

World of Warcraft Shadowlands ile Ölüler Diyarı'nı keşfedin, yeminli güçlere sahip olun, Lanetliler Kulesi'ne tırmanın, 50. Seviye'den başlayıp, 60 olmak için savaşın ve yeni ölüler ordusunu yok edin!


World of Warcraft Shadowlands Satın Al


WoW Shadowlands şimdi indirimli fiyat avantajıyla BursaGB stoklarında seni bekliyor! ön siparişini ver ve WoW oyuncularının uzun süredir beklediği bu yeni serüvene katılıp, ölüler diyarında savaş! 


Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »