Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Yeni Battlefield 1 Yaması Yayında ! Yeni Oyun Modu ve Harita

12/19/2016 1:44:23 AM

Battlefield 1, çıkışı ile tüm dünyayı etkisi altına alan başarılı bir FPS oyunu olsa da, oyunda hata yok değil.


Geçtiğimiz günlerde Battlefield 1’e gelen yeni yama ile oyunda eklemeler, hata düzeltmeleri ve özellik değişimi gibi bir çok yenilik sağlandı.


Eklemelere bakacak olursak bu yama ile Battlefield 1’e Giant's Shadow adında yeni bir harita ve izleyici modu eklendi. İzleyici modu ile istediğiniz maçı 1. veya 3. şahıs modunda, hatta serbest mod’da dahi izleyebilme erişimine sahip olurken, Giant's Shadow haritası ile yepyeni bir savaş atmosferi yaşayacaksınız.


Ayrıca sadece bu ikisi değil, Standard Issue Rifle adında yeni bir oyun modu ile artık herkes eşit şekilde savaşacak. Yani herkes’de savaş boyunca başlangıç tüfekleri modifikasyonsuz bir şekilde kalacak.


Düzeltmelerde ise, oyuncuların son zamanlarda şikayet etmeye başladığı aim-assist olayı da düzeltildi. Yani Aim-assist biraz daha azaltıldı ve dengelenerek stabil hale getirildi.


Benzer HaberlerBattlefield 1 için Yeni ve Görülmemiş Bir Oyun Modu !Battlefield 1 Sistem Gereksinimleri Açıklandı !Efsane tüfeklerden TankGewehr artık tank ve diğer araçlara daha fazla hasar verebilecek. Hasar oranı 120-150'den 160-180'e çıkarılmış durumda. Son olarak ise oyunda yeni performans düzenlemeleri yapılarak kasma problemlerinin önüne geçilmeye çalışıldı.


https://www.bursagb.com/super-firsatlar/

BursaGB güvencesiyle İndirimli Battlefield 1 satın al