Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Yeni Bir Ninja Gaiden Oyununa Hazır Olun

6/28/2016 4:43:50 PM


Yayıncılığını Tecmo Koei Europe ‘un geliştiriciliğini Team Ninja ‘nın yaptığı Aksiyon Türü son teknoloji donanımlı yeni bir Ninja Gaiden Oyunu çıkış sinyallerini şimdiden verdi.


Konuyla ilgili olarak firmadan resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak Ninja Gaiden Oyun Serisi ‘nin müziklerini hazırlayan Keiji Yamagishi yaptığı açıklamada yeni oyunun çıkış bilgilerini farkında olmadan yada bizzat bilinçli olarak sızdırdı gibi.


Twitter hesabından "Ninja Gaiden ile ilgili yeni bir proje üzerinde çalıştığımı memnuniyetle açıklıyorum. Temmuz ayında daha fazla haber paylaşacağım" şeklinde açıklama yapan Keiji Yamagishi dolaylıda olsa konu hakkında gereken bilgiyi vermiş oldu.


 

PlayStation 3 'te yepyeni bir Ninja Gaiden Oyunu ile daha karanlık ve eskisinden daha ürkütücü bir dünya çok yakında sizlerle olacak. Baş karakter Ryu Hayabusa olarak sen süper bir aksiyonla başlayan oldukça sıradışı maceraya doğru adrenalin dolu bir yolculuk yapacaksın. Hazırmısın?.


O halde hemen şimdi oyuncu dostu fiyatlar sunan BursaGB ‘den ÖN SİPARİŞ tadında cazip fiyatlı Play Station Network Card satın al. Çok yakında çıkacak Yeni Ninja Gaiden Oyunu için hazırlığını yap.


Yapacağın satın alımla birlikte anında hediye edeceğimiz bonus Kumpara puanlar yeni oyun keyfini iki katına çıkaracak. Onlar önemli. Biriktirmeye devam et. Sonraki alımlarında kullanabilecek yada dilersen Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp süper ürünlerden birine sahip olabileceksin.


  Playstation Network Card Satın Al