Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Yeni God of War 'dan Yeni Bilgiler Geliyor

6/22/2016 4:27:46 PM

PlayStation ’ın E3 etkinliğinde Yeni God of War oyununun kreatif yönetmeni Cory Barlog ile oyunun baş karakteri Kratos ’un yeni seslendiricisi Christopher Judge kamera karşısına geçip Yeni God of War hakkında oldukça fazla bilgi verdiler. Tabiki bunlar yepyeni bilgiler.

Yapılan açıklamalara göre yeni oyun için tüm mitolojiler araştırılıp son olarak İskandinav mitolojisinde karar verilmiş.  Oyun karakteri Kratos ve oğlunun karşılaştıkları her şey aslında onların düşmanı. Yani yaşadıkları masalsı dünyada dost canlısı yada iyi niyetli herhangi bir şey yok.

Dahası Kratos bu defa dilini dahi bilmediği tamamen yabancısı olduğu yerlerde bulunuyor. Fakat önemli bir ayrıntı var Kratos ‘un oğlu bu dili anlayabiliyor. Tabi bu durumda oyuna yeni bir soluk katıyor.

Gelen açıklamalar  görüntüsü bir hayli değişen Kratos ‘ta herhangi bir değişiklik olmadığını sadece biraz yaşlandığını belirtiyor. Tabi ilerleyen yaşıyla birlikte hayata bakış açısıda değişmiş.  Bununla birlikte her zaman yalnız takılan Kratos ‘un yanında artık yeni bir karakter daha var.

Bu karakter henüz ismi dahi konulamayan oğlu. Oğlunun zaman zaman söz dinlemeyen zaman zaman beceriksiz tavırları onu ciddi anlamda sinirlendiriyor ancak tahmin ettiğiniz üzere söz konusu oğlu olunca çokta öfkede çokta ileri gidemiyor.

Açıklamaların devamında Yeni God of War oyununda RPG ögelerininde bulunacağı belirtiliyor. Ayrıca oyunda sadece Kratos ‘un yani sizin çocuğunuza özel bir tuş olacak. Tabi bu tuşun ne zaman, ne şekilde kullanılacağı çok belli değil.

Ayrıca Yeni God of War ‘da kalitesiz yükleme ekranları ve kararma gibi olaylar yok.  Artık oyunu bir kez açıp giriş yaptığınız zaman sürekli ve kesintisiz bir şekilde oyunun içinde olabileceksiniz.  

Henüz tüm özellikleri %100 netleşmesede karşınızda oldukça keyifli ve macera dolu bir oyun olduğu açık. Yeni Good of War önümüzdeki 2017 yılında sadece Playstation 4 platformuna özel olarak çıkışını gerçekleştirecek. 

Yeni God of War oyununa oyuncu dostu fiyatlar sunan BursaGB kalitesi  ile ön hazırlık yapabilir, uygun fiyatlı Playstation Network Card satın alarak oyuna hazırlanabilirsiniz.  Yapacağınız satın alım sonrası hesabınıza yüklenen onlarca Kumpara puan oyun keyfinizi ikiye katlayacak.

  Playstation Network Card Satın Al