Haberler
Yeni God of War Oyunu Duyuruldu

Yeni God of War Oyunu Duyuruldu

Uygun Fiyatlı Play Station Network Card Satın Al
14.06.2016 15:39:32

Los Angeles ‘ta gerçekleşen E3 2016 Oyun fuarında sıra Sony konferansına gelince Sony, belkide fuarın en büyük bombasını Yeni God of War Oyunu 'nu duyurarak patlattı.


Firmadan gelen açıklamalara bakılırsa AAA Kalite Oyun olan Yeni God of War hikayeye sıfırdan başlayacak. Yeni God of War ‘da TPS modu ile serbest kamera açısı ile karşılaşacağız.


Ana karakter Krotos ‘un sakallı hali ve oyun içeriğinde sergilenen bir çok özellik oyun severleri yepyeni bir God of War Serisinin beklediğini gösteriyor.


Zira önceki oyunun hikayesi son noktaya gelmişti. Ayrıca yeni oyun serinin 3. oyunu ile bağdaştırılacak mı bilinmiyor.  God of War Serisi yine Playstation 4 ‘e özel geliştiriliyor. Yani bu oyunu sadece PS4 sahipleri oynayabilecek.


BursaGB kalitesiyle uygun fiyatlı Play Station Network Card satın alarak çok yakında ön siparişi açılacak olan Yeni God of War oyununa sahip olabilir, satın alım işleminizin ardından kazanacağınız bonus hediye Kumpara puanlarla BursaGB üzerinden Hediye Çekilişleri ‘ne  katılabilir süper ürünlerden birine sahip olabilirsiniz. 


  Playstation Network Card Satın Al
Etiketler: Yeni God of War Oyunu Duyuruldu,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »