Haberler
Yeni Heyecan Yeni Aksiyon Yeni Oyun STAR CONFLICT

Yeni Heyecan Yeni Aksiyon Yeni Oyun STAR CONFLICT

Star Conflict, oyuncuları geniş çaplı bir gezegenler-arası çarpışmaya katılan elit pilotların rolüne sokan, aksiyon dolu bir devasa çok oyunculu uzay simülasyonu oyunudur.
1.04.2015 17:58:24

Bünyesinde Never Winter - Star Trek - Forsaken World Giibi başarılı oyunlar bulunan Perfect World yada sizin bildiğiniz ismi ile arcgames yeni oyun duyurusu yaptı umuyoruzki Star Conflict, ismiyle yayınlanan bu oyun   Free-to-Play , Action , Sci-Fi , Multiplayer , Space oyunları içerisinde diğerlerinden farklı olduğunu kısa zamanda kanıtlayıp büyük oyuncu kitlelerine sahip olacaktır,

Tüm arcgames oyunlarında olduğu gibi Star Conflict içinde oyun kodlarını sitemiz aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Oyunun Temel  Özellikleri:

İlk koloniler dünyayı terk edeli üç bin yıl geçti. Galaksi artık saldırgan yıldız imparatorlukları ve bağımsız gruplar arasında bölünmüş durumda. Galaksinin uzak bir köşesinde — Sektör 1337, ölülerin bölgesi — terkedilmiş bir dünya bulunuyor. Burada kısa süre önce büyük bir uzaylı medeniyetinin harabeleri keşfedildi. Devasa fabrikalar ve büyük şehirler çürümekte. Zamanında devasa savaşların yapıldığı alanlarda gemi parçaları yatıyor. Ancak tek bir canlı bile yok. Her şey gizemli bir afet, bu sektördeki tüm yaşamı yakıp kül eden anormal bir sarsıntı, tarafından yok edildi.

 

Bu insanlığı, Evren'in yeni "sahibi"ni durdurmadı. Paralı askerler ve maceracılar, tehlikeye aldırmadan, harabeleri araştırıp, terkedilmiş eserleri yağmalamak için sektöre akın ettiler. İyi silahlanmış keşif birliklerinin üyeleri dahil birçoğu kayıplara karıştı ama geri dönmeyi başarabilenler emsalsiz zenginlikleri açığa çıkardılar. Böylece yağmacılar buraya gelmeyi sürdürdü, Uzaylıların kayıp hazinelerini bulmak ve onlar uğruna savaşmak için.

 

Parmaklarınızın ucunda bir Filo

Çevik gözcü gemilerinden  ağır donanımlı silah ve roketlerle dolu gemileri komuta edin . Zaman geçtikçe kendi filonuzu komuta edebilirsiniz.

 İstasyondan kalkıp kadim uzaylı ırkı tarafından istila edilmiş olan uzay kolonilerinde seyahat edebilirsiniz. Görevler tamamlayabilir, değerli eşyalar toplayabilir, modüller ve gemiler üretebilir, tanıştığınız diğer oyuncularla savaşabilir ya da korsanlara ve uzayın derinliklerinden gelen kötü uzaylılara karşı takım kurarak direnebilirsiniz. Her gemi, bölge araştırması, gölgelerde saklanarak düşman avlama ya da müttefiklerden destek alma gibi stratejik görevlerde kullanılabilir. Etkileyici silah ve aygıt yelpazesinin yanı sıra eşyalar ve gemiler üretebilme fırsatı size bunda yardımcı olacak. Elit pilotlardan oluşan ölümcül bir tabur oluşturmak için arkadaşlarınızla ittifak kurun. Diğer oyuncularla savaşın, PVE görevlerini tamamlayın. Birlik oluşturun ve bölgeleri kontrol altına almak için savaşlara katılın. Evrenin tarihine adınızı yazdırın.

 Sizi sürükleyecek ve kendi stratejilerinizi uygulayabileceğiniz yepyeni bir oyun. Uzayın derinliklerinde  amansız bir mücadeleye hazır olun.

Kayıt Ol ve Star Conflict Oynamaya Başla

Star Conflict, arcgames E-pin satın al!

Star Conflict, arcgames E-pin nasıl yüklenir!

Ucuz Star Conflict, arcgames E-pin

PVP ve PVE için koskoca bir dünya!

 

  • Onlarca uzay mekanında PVP savaşları 
  • Grup ya da tek tabanca takılanlar için PVE görevleri 
  • Geniş PVP ve PVE olanağı sunan eşsiz sandbox modu 
  • Birliklerin iktidar savaşı 
  • Çeşitli türleri ve işlevleri olan yüzden fazla gemi 
  • 9 taktiksel rol, yüzlerce modül ve modifikasyon olanağı 
  • Modül ve gemi üretimi!

Sistem Gereksinimleri

Sistem oyun gereksinimlerini karşılamıyorsa ya oyun çalışmaz ya da istenilenden daha düşük bir performansla çalışır. Pürüzsüz bir oyun tecrübesi için bu ayarları yapmanı öneririz:


İşletim Sistemi

Windows 7 x64

MİB

2.3 Ghz Intel Core 2 Duo / AMD Athlon64 X2 or better

RAM

4 GB RAM

Sabit Disk

3 GB

Grafik Kartı

1 GB NVidia GeForce 650 / AMD Radeon HD 5750 / Intel HD 4000 and newer

Ses Kartı

Broadband Internet connection

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONE

Etiketler: Star Conflict, arcgames, zen, perfect world,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »