Haberler
Yeni Need for Speed BursaGB Stoklarında

Yeni Need for Speed BursaGB Stoklarında

Need for Speed serisi daha yüksek kalitede adrenalin ve heyecan dolu yepyeni bir oyunla karşınızda.
18.03.2016 13:51:33

Ghost Games tarafından geliştirilen yeni Need for Speed, tamamıyla açık dünya ve gece yarışı kültürünü gerçekçi bir şekilde yaşamanıza sebep olarak oyunculara beş farklı oynayış stilini bir arada sunuyor. Hız tutkunlarının birebir yarıştığı ve tamamen online olan yeni Need for Speed ’de bütün anahtar özellikler bir arada kullanıldı.


5 Farklı oynayış biçimiyle Yüksek hız, göz alıcı stil,  süper modifiye,  sağlam ekip ruhu gibi özellikleri üst düzeyde ele alan yeni Need for Speed ile arabaları yakından tanıyın ve artırılmış gerçeklik ve yoğun heyecan temposuyla adeta yaşayarak muhteşem bir yarış kültürüne sahip olun. Meydan sizin yolların tozunu attırın! Zengin araç sayısı, fazlasıyla yetecek kadar modifiye seçenekleri, adrenalin seviyenizi artıracak performansla NFS serisine yepyeni bir hava geliyor.


Online olarak sadece internet bağlantısı üzerinden oynanabilecek Need for Speed heyecanı Ventura Bay adında bir şehirde yaşanıyor. Süper bir harita var karşınızda. Oldukça devasa drift, drag hareketlere ve yarış yollarına sahip olan bu haritada ne kadar iyi olduğunuzu diğer oyunculara kanıtlayın ve en iyi yarışçı kimmiş gösterin. Oyunu  dilerseniz yalnız, dilerseniz bir ekibin parçası olarak oynacağınız yeni Need for Speed, grafiksel görsellik ve oynayış biçimi açısından da bir hayli zengin. Zira seriyi baştan yazacak bu yeni NFS, oyuncuların en çok istediği özellikler ön plana alınarak geliştirildi.  Yeni NFS, her saniyesinde sizi bir yarışçıymış gibi hissettirecek ki, multiplayer olması bunu zorunlu kılıyor. Haberimizin en güzel kısmı Need for Speed 2015 ‘e cazip fiyatlarla Bursa GB ‘den satın alabilecek olmanız.  Üstelik bol Kumpara puan ve Sürpriz Hediye Çekilişleri ile birlikte.

Need for Speed 2015 Minimum sistem gereksinimleri

►İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7

►İşlemci: Intel Core i3-4130 veya benzeri

►RAM: 6 GB

►Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti 2GB, AMD Radeon HD 7850 2GB veya benzeri

►HDD: 30 GB

 

Need for Speed 2015 Önerilen sistem gereksinimleri

►İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 veya üstü

►İşlemci: Intel Core i5-4690 veya üstü

►RAM: 8 GB

►Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 4GB, AMD Radeon R9 290 4GB veya DX11 destekli üstü

►HDD: 30 GB


Need for Speed CD Key Satın Al


Need for Speed Steam CD Key Satın Al
Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »