Haberler
Yeni Need for Speed Serisi Karşınızda

Yeni Need for Speed Serisi Karşınızda

Need For Speed Yeni Seri Yıldırım Hızıyla Geliyor Ona Yer Açın.
24.03.2016 17:37:28

Need for Speed efsanesini biliyorsunuz. İşte bu efsanenin şimdilerde yepyeni süper serisi ile karşı karşıyasınız.  Üstelik süper bir modla birlikte.  İlk olarak yeni konsollar için ardından da PC platformunda yerini alan Need For Speed için yayınlanan güncelleme harika.  Öyle ki artık oyun Yeni Need For Speed olarak anılacak gibi.  Oyunun yayıncısı Electronic Arts ‘ın yayınladığı yeni güncelleme, oyuna yepyeni özellikli araçları, birbirinden harika yarış modları ve yepyeni görevler getirdi. Adeta efsane geri döndü. Yeni Need For Speed harika görsellikteki en gerçekçi haliyle karşında. Oyunun başından ayrılamayacaksın.

Yeni Need For Speed de en ilgi çeken yenilik Drag Yarışları itemi.  NFS Underground oyununda hafızalardan gitmeyen nefis oynayış şekliyle Drag yarislari Yeni Need For Speed Araba Yarışı ‘nda da kendini gösteriyor.  Yeni Need for Speed modifikasyon sistemiylede çok ilgi çekici ve  oldukça detaylı olmuş.  Modifikasyon özelliğiyle çok ince ayarlarlar yapabilirsiniz. Ayrıca aracınızın dış parçalarını değiştirebileceğiniz, değişik çıkartmalar yapıştırabileceğiniz bölümlerde bulunmakta.

Yeni Need for Speed ’in en dikkat çeken özelliğiyse oyunun grafikleri ve ses sistemi. Oyunu PC platformunda 4K/60 FPS değerinde hiç zorlanmadan oynayabilirsiniz.  Grafiksel öğeler ve oyundaki kaliteli görsellik en az oyunun performansı kadar harika.  Zira oldukça gerçekçi bir görüntü sunulmuş. Bunun yanı sıra ses gerçekliğide süper derecede.  Gerek ses ve gerekse kaliteli grafiksel görünümle arabanızın içinde yarışı ve hız zevkini adeta birebir yaşıyorsunuz.  

Kısaca harika bir oyunla karşı karşıyasınız. Yeni Need for Speed Araba Yarışı Oyunu, sizlere tamamıyla gerçekçi açik dünya ve gece yarışı kültürü sunuyor. Ventura Bay şehrinde 5 farkli oynayış tarzıyla adrenalin dolu yüksek hız,  oldukça göz alıcı stiller,  süper modifiye yetenekleri,  çok sağlam bir ekip ruhu özellikleriyle adeta eğlencenin doruğuna çıkacaksınız.

Sizleri biraz daha sevindirelim. Şimdi sıkı durun. Yeni Need for Speed oyun dünyasının en cazip fiyatlarıyla BursaGB stoklarında çoktan yerini aldı bile.  Dahası onlarca Kumpara puan ve Sürpriz Hediye Çekilisleri ile birlikte. Puanlarınızı dilerseniz biriktirip yeni oyun alımlarda kullanın dilerseniz hediye çekilişlerimize katılarak birbirinden değerli süper hediyelerden birine sahip olmanın keyfini yaşayın.

 Need for Speed™ 2016 GLOBAL CD Key Satın Al

Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »