Haberler
Yeni Örümcek Adam Oyunu Geliyor

Yeni Örümcek Adam Oyunu Geliyor

Uygun Fiyatlarla PS Network Card Satın Al Oyunun Keyfini Çıkar
14.06.2016 17:11:46

Sucker Punch 'ın yeni bir (Spider Man) Örümcek Adam  oyunu üstünde çalıştığı zaten biliniyordu. Söylentiler artık öyle bir safhaya gelmiştiki duymayan kalmamıştır. Dahası Amazon ‘da oyunun satışının yapılıyor olduğuna dair sahte görseller bile internette dolaşıp durmuştu.

Neticede olayı tamamen uydurma bir senaryo olduğu ortaya çıktı. Gerçekte bütün bu senaryolarında bir çeşit viral reklam olduğu anlaşılıyor.

Zira yakın zamanda gelen bilgilere göre Sucker Punch gerçekten yeni bir Örümcek Adam Oyunu üstünde çalışıyor. Ve çalışma artık bitti. Bütün bunları doğrular tarzdaki beklenen haber ise E3 Konferansında konuşan Sony ‘den geldi.

Yeni Örümcek Adam Oyunu Insomniac Games  yapımı. Oyunu kısaca incelediğimizde önceki serilerini silip geçen yüksek kalitede bir Örümcek Adam Oyunu olduğunu söyleyebiliriz. 

Gerek görsellik kalitesi gerek oynanış tarzı açısından çok eğlenceli ve keyifli olduğu net olarak anlaşılan oyun için yapılan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.


Play Station 4 Platformunda oynanabilecek Yeni Örümcek Adam Oyunu ‘nu deneyimlemek isterseniz oyuncu dostu fiyatlar sunan BursaGB ‘den uygun fiyatlı PS Network Card satın alıp oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Mevcut keyfinizi ikiye katlamak için size 10 larca bonus Kumpara puan hediye ediyoruz. Onları biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir veya Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp birbirinden değerli hediyelerden birine sahip olabilirsiniz. 


  Playstation Network Card Satın Al

Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »