Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Yeni Outlast Oyunu The Outlast Trials Duyuruldu

12/4/2019 7:46:53 PM

Eylül 2013 ile oyun dünyasına giriş yapan Outlast, korku oyunu kategorisinde büyük başarılar kazandı. Bu başarının arkasında ise Youtube ve Twitch yayıncılarının izleyicilerini bir hayli eğlendirmesi ancak bir o kadar da gerilmelerine sebep olması, oyunun popülerliği açısından büyük etken sağladı. Çok oyunculu modu desteklememesi oyuncular açısından eksik görülmeye başlamasının ardından The Outlast Trials ile bu eksik giderilecek.


Gizemli hikayesi, sürekli gerilim yaratan atmosferi ile tek kişilik oyun moduna sahip olan Outlast, ek paketleri ve ikinci oyunun ardından CO-OP modu destekleyen The Outlast Trials’ı duyuruldu! 


4 Kişiye Kadar Çevrimiçi Oynayabilme Desteği


Red Barrels ekibi, The Outlast Trials’ı bir görsel ile duyurmakla beraber oyun hakkında ufak bilgiler paylaştı. Oyun, 4 Kişiye kadar çevrimiçi desteğe sahip olacak ve oyunun ana hikayesini direkt olarak sürdürmeyecek. Yani aslında bu Outlast 3 değil, sadece çevrimiçi desteği sunan yeni bir Outlast deneyimi ve kurguda önceki oyunlara dair izler tabiki olacak. 


The Outlast Trials hikayesi soğuk savaş döneminde yer alan insan deneylerini ele alacak ve o dönemde geçecek bir korku oyunun bir hayli etkileyici olması aşikar. Red Barrels ekibinin açıklaması şöyle oldu:


“Takımımız, korku ve endişe duygusunu milyonlarca oyuncuya hissettirebilmek için çaba gösteriyor. Oyuncular,ister yalnız ister arkadaşlarıyla beraber oynasın, korkuyu hissedecekler”
The Outlast Trials Çıkış Tarihi


Oyunun çıkış tarihi hakkında henüz net bir bilgi yok. Geliştirici ekibin duyurduğu bilgiler doğrultusunda oyunun henüz yeni geliştirme aşamasında olduğunu anlıyoruz. Kısa bir süre içinde çıkış tarihi net bir duyuru yapacakları ise yine geliştirici ekip tarafından belirtildi.