Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Yılbaşı heyecanını RigorZ ile yaşayın.!

12/27/2014 11:12:48 PM

Yılbaşı heyecanını RigorZ ile yaşayın.!RigorZ Oyuncuları yılbaşında Canlı yayınlanacak çekilişle 5 şanslı kişi RigorZ / BursaGB işbirliği ile dağıtılacak hediyelere sahip olma şansı kazanacak.

RigorZ Yılbaşı çekilişine katılabilmek için yapmanız gereken BursaGB'den alacağınız RigorZ GC yada Premium satın alarak yüklemek ve çekiliş şansı kazanmak.


Nasıl Çekiliş Hakkı Kazanırım? Her 10 TL lik yüklemeleriniz de 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Örneğin 10TL lik bir premium kodu yüklediğinizde 1 çekiliş hakkı kazandırsınız. 50TLlik bir e-pin kodu yüklediğinizde 5 çekiliş hakkı kazanırsınız.

Çekilişe katılabilmek için hemen RigorZ Adresinden epin satın alarak oyundaki karakterlerinie güç katın ve yılbaşı çekilişine katılma hakkı elde edin (Unutmayın ne kadar çok gc o kadar çok katılım hakkı elde edeceksiniz)

Çekilişe kayıt olmak için e-pini yüklerken sizden istediğimiz bilgileri eksiksiz doldurunuz!  

Çekilişte ismi çıkan kişiler doldurdukları bilgiler dahilinde telefon ile aranarak tam adres alınacak. Ardından hediyesi adresine ücretsiz gönderilecek. Eğer doldurduğunuz bilgilerden size ulaşamazsak çekiliş sırasında belirlenecek yedekler sıranızı alacaktır!   Nice RigorZ'li yıllar..!

RigorZ yılbaşı çekilişinde dağıtılacak hediyelerden bazıları:

Razer Naga Hex League of Legends Gaming Mouse
Roccat Isku
Razer Battlefield 3 Blackshark 2.0 Kulaklık
Steelseries Qck Mass Gaming MousePad