Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Zombie Army 4 Sistem Gereksinimleri

23.04.2021 14:36:11

Zombie Army 4 oyununu 1-4 kişi ile oynayabilirsiniz. Eşsiz bir nişancı oyunu olarak karşımıza çıkan Zombie Army 4, 1940’lı yılların Avrupa’sında geçmektedir. Bir grup savaşçı, zombileşmiş Hitler’i ait olduğu yere yolladı ancak zombiler daha da aç bir şekilde geri dönmeyi başardı. Ölüler ordusu ile amansız bir mücadeleye giriş ve hayatta kalmak için elinden gelen her şeyi yap!

Zombie Army 4 birçok benzersiz heyecanı içeriyor olsa da zamanımız kısıtlı. Hordre Modu ile zombi öldürme keyfini uzatabilirsin. Hayatta kalma sürenizi ne kadar uzatabilirseniz harita da o kadar büyüyecektir. Haritanın büyümesi yeni stratejik fırsatları doğursa da aynı zamanda birçok düşmanın farklı yerlerden size saldırısına olanak sağlıyor. Zombie Army 4, oyunseverlere rüya gibi bir nişancı oyunu vaat ediyor!

Birçok oyun sever, Zombie Army 4 sistem gereksinimlerini merak ederken sonunda minimum ve önerilen sistem gereksinimleri oyun tutkunları ile paylaşıldı. Zombie Army 4 oyunundan daha iyi bir verim almak istiyorsanız önerilen sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Tabii ki minimum sistem gereksinimleri ile de oyunu açabilirsiniz. Zombie Army 4 minimum ve önerilen sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir;

Zombie Army 4 Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi (OS): Windows 7 (64-bit)

İşlemci (CPU): Intel Core i3-2100 3.1GHz / AMD FX-4100

Bellek (RAM): 4 GB RAM

Ekran Kartı (GPU): AMD Radeon HD 7870 or NVIDIA GeForce GTX 660

Depolama (HDD): 20 GB boş alan.

DirectX: DirectX 11

Zombie Army 4 Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi (OS): Windows 10 (64-bit)

İşlemci (CPU): Intel Core i7-3770 4-Core 3.4GHz / AMD FX-8370

Bellek (RAM): 8 GB RAM

Ekran Kartı (GPU): AMD Radeon RX 480 / NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB

Depolama (HDD): 20 GB boş alan.

DirectX: DirectX 11

Sistem Gereksinimi Neden Önemlidir ?

Sistem gereksinimleri, oyun severler için çok önemli bir konudur. Peki sistem gereksinimlerini bu kadar önemli kılan şey ne hep birlikte öğrenelim. Herhangi bir oyun ya da programı açmak için bilgisayarınızın gerekli olan sistem gereksinimlerini karşılaması gerekir. Yani sistem gereksinimleri, bilgisayarımıza yüklediğimiz oyun veya programın sistemimizde açılıp açılmayacağına dair bizi bilgilendiren donanımsal bilgilerdir. Bu konudaki en belirgin örnek oyun yapımcılarının oyunu piyasaya sürmeden önce sistem gereksinimlerini önceden duyurmasıdır. Bu sayede oyuncular sistem üzerinde oynama yapabilir ve bilgisayarı oyunu oynamaya hazır hale getirir.